Премини към съдържание

Щори. Lancer 08


kesten

Препоръчано мнение

Здравейте!

 

От нямане, какво да правя, се разрових за аксесоари. В каталога се оказа, че има 2 вида щори. Видимо са едни и същи, но на различни цени. Едните са 135, а другите 227лв. Звънях на "Резервни части" в пет града, докато ми вдигнаха едва във Варна. Консултанта заяви, че е виждал само евтините. Пуснах Гугъл да каже, какво знае за другия модел и попаднах на руски сайт за поръчка на щори за доста автомобили и всички стъкла! :)http://440044.ru/Default.aspx Отправих им запитване, как биха процедирали при поръчка от България, но не храня особени надежди, че ще ми отговорят. Няма да е за първи път. :( Във форум четох отзиви на поставили си вече и отзивите са повече от добри : http://forum.lancerx.ru/viewtopic.php?t=3648&postdays=0&postorder=asc&start=0 Убеден съм, че повечето от вас ще се оправят с руския :) За у нас не открих нищо подобно, освен някакво загатване за поръчка в Пловдив, но нищо повече.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вариантите са два защото първия номер по-скъпия е спрян от предлагане и е заменен с другия по-евтиния.

Може да се доставят за една седмица.

Това е номера на щорите - MZ314110.

 

Имате ли каталог за аксесоари на Mitsubishi? В нета намерих, но явно не е актуален. В БС работят с един, в който има ключодържатели и разни други щуротии, докато в моя не. Искам да си поръчам повечко неща, но преди това трябва да ги набележа като каталожни номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилно! Иначе поръчваш ключодържател, а получаваш прагове!:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правилно! Иначе поръчваш ключодържател, а получаваш прагове!:icon_doh:

 

:) Това ще бъде добра сделка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но този го имам :-) И вие ли работите по него? Търся чадър, а в него няма. Ще трябва да се ходи на място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е друго нещо! :icon_thumbup: Сега остава да кажеш, как мога да поръчам. Идвам на място и капарирам (по вероятно) или давам каталожните номера, проверявате дали ги има и чак тогава капаро!? Интересувам се (искам да поръчам) от: ММЕ50277, ММЕ50020 или ММЕ50271 и MZ314110. Благодаря, че ти се занимава с такива глупости! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...