Премини към съдържание

Външно каре


Препоръчано мнение

От една седмица ми трака каре, поразгледах във форума няма много теми за това, то няма и много какво да се пише, просто се сменя с ново. Но ми предлагат няколко варианта в магазина. Въпросът е дали да взема това на ASHIKA за около100лв или някакво уж оригинално (мисля че е на JAPANPARTS) за около150лв?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вече е въпрос на избор, дали ще дадеш по 100 или 150лв. Оригиналните от :mitsu-smiley: би трябвало да струват някъде колкото колата, може и малко отгоре, така че не им се вързвай на глупостите, че ето тези скъпите били оригинални...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но ми предлагат няколко варианта в магазина. Въпросът е дали да взема това на ASHIKA за около100лв или някакво уж оригинално (мисля че е на JAPANPARTS) за около150лв?

Изненадай ги и си вземи Опън Партс на 95 лв.:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това по-скъпото е на URW а не на JAPANPARTS , но общото взето схващам идеята Ви. А за Опън Партс мога да ги изненадам, ако кажете че е добро, но няма в този магазин.

Благодаря Ви за бързите отговори!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това по-скъпото е на URW а не на JAPANPARTS , но общото взето схващам идеята Ви. А за Опън Партс мога да ги изненадам, ако кажете че е добро, но няма в този магазин.

 

Ми като си се наврял в Евро07 как ще има ..:D

В пъти е по добро Опън Партс, от URW ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми като си се наврял в Евро07 как ще има ..:D

В пъти е по добро Опън Партс, от URW ..

 

Във квартално магазинче е, но днес се обаждах до ТЕХ-КО и ми казаха че имат каре на опън партс. Та тия дни ще се обзаведа с едно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...