Премини към съдържание

Придърпване по време на каране


Препоръчано мнение

Не знам дали съм параноик, но имам чувството, че при шофиране колата придърпва. Под "придърпва" имам предвид все едно спира подаването на гориво към инжекциона за секунда. Така де, всеки се сеща какво значи придърпва. Имам автомобила от 1-2 месца и за разлика от предишния, на този съединителя му отделя по-високо дали е от това не мога да усетя още. Пускам тази тема с надежда някой да даде акъл, от какво евентуално може да придърпва и какво да направя за да проверя дали е от него и като изулирам всички възможни проблеми да се успокоя. Предварително ви благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм параноик, но имам чувството, че при шофиране колата придърпва. Под "придърпва" имам предвид все едно спира подаването на гориво към инжекциона за секунда. Така де, всеки се сеща какво значи придърпва. Имам автомобила от 1-2 месца и за разлика от предишния, на този съединителя му отделя по-високо дали е от това не мога да усетя още. Пускам тази тема с надежда някой да даде акъл, от какво евентуално може да придърпва и какво да направя за да проверя дали е от него и като изулирам всички възможни проблеми да се успокоя. Предварително ви благодаря!

Поясни кога точно придърпва??

При ускорение на ниски обороти и по висока предавка, или придърпва при по високи обороти..........

За съединителя , ако отделя горе , то е за смяна.......но все пак зависи какво разбирате под по горе........../??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поясни кога точно придърпва??

При ускорение на ниски обороти и по висока предавка, или придърпва при по високи обороти..........

За съединителя , ако отделя горе , то е за смяна.......но все пак зависи какво разбирате под по горе........../??

 

Благодаря за отговора, колега.

Съединителя не е за смяна, малко над средата отделя, а на предната ми кола отделяше малко преди средата. На високи обороти не съм я засичал да придърпва, по-скоро на ниските обороти и то доста рядко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, колега.

Съединителя не е за смяна, малко над средата отделя, а на предната ми кола отделяше малко преди средата. На високи обороти не съм я засичал да придърпва, по-скоро на ниските обороти и то доста рядко.

АГУ има ли???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АГУ има ли???

Твърдо да, от както я взех и сложих, газова инжекция. Полска инсталация, италианско обурудване (изпарител).

Редактирано от ДимДим
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо да, от както я взех и сложих, газова инжекция. Полска инсталация, италианско обурудване (изпарител).

Виж си свещи, лули,кабели и бобина.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж си свещи, лули,кабели и бобина.........

 

като я купих смених свещи и това онова :D Но пак ще проверя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо провери компресията на всички цилиндри ! Имам същия проблем и при мен, който се превърна в цяла одисея....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо провери компресията на всички цилиндри ! Имам същия проблем и при мен, който се превърна в цяла одисея....

Ok, мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...