Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Здравейте!


jekovmitsu

Препоръчано мнение

Здравейте колеги и от мен.Още съм нов във форума и тепърва ще си оправям профила,така че извинете ме.Взех си Каризма 1.8 ГДИ 2000 година 125к.с.Днес след като я взех от автокъщата от коята я купих съм изминал с нея над 200 км.Като возия е перфектна всичко си и работи няма забележки.Но проблема е ,че при празен ход гасни ;) и са и много ниски оборотите.Утре я карам да я обслужат,но мисля да я закарам на диагностика задължително.Както казах колата ми е кукла и много си я харесах,но искам да се отрстрани този проблем който четох ,че много от вас са го имали в определен период от каране.Съвети?Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах регистрацията и при прегледа нямаше ядове и като цяло не е гаснела ,но оборотите наистина са прекално ниски..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На този двигател трябва да са 610об/мин. След 4мин. трябва да се качат на 750. Поне четете важните теми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги четах тези теми Милен и все пак благодаря за отговора.Аз направих това което е описано от теб и все пак като я изгася и запаля на 4 минута наистина оборотите се дигат,но тръгна ли след това и ако спра някъде или да я пусна по инерция изгасва понякога.Ще я карам на диагностика като съм свободен та да видим какъв ще е проблема :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изчисти си дросела, ама не мързеливата а със сваляне от двигателя. След това задължително процедурата за адаптация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!И като последен въпрос по темата процедурата се прави единично след като е барана колата или от време на време периодично :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!И като последен въпрос по темата процедурата се прави единично след като е барана колата или от време на време периодично :)

 

Колега , виждам ,че не си много от далече / Ст. Загора/ обади се на Милен да се разберете и идвай в Пловдив при него да ти оправи всички проблеми. Това ще е най доброто решение.

Редактирано от Vui4o Vanio
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата е обслужена вече и проблема се оказа дросела.Бил е в покъртително състояние явно колата не е карана на сервизи незнам си от кога.Сега поне я карам смело без да се боя че ще загасне на свободна.И вече смело мога да кажа ,че любовната ми авантюра с Каризмата ми официално започна от днес :))).Живи и здрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...