Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нестабилност при висока скорост


azkon4o

Препоръчано мнение

Колеги ,вчера реших да си пробвам каризмата при висока скорост,понеже на скоро я купих и не бях се качвал на магистралата.След 120км/ч колата започна да става мн.нестабилна,ходи наляво, надясно,ускорих до 150 и проблема остава и реших да не продължавам.По предницата всичко е здраво,смених и само тампоните на стабилизиращата щанга и регулаж.и немога да разбера,защо е толкова нестабилна.Надявам се някой да може да ми помогне с разрешаването на проблема.Благодаря предварително! :)

Редактирано от azkon4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са ти направили реглажа както трябва най-вероятно. Може и гумите да са износени неравномерно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

може и самите гуми да са криви. Случвало ми се е със служебен автомобил - водя го на реглаж, майстора вика "Тя е с фабрични показатели още бе, к'во ми я караш на мене, бегай на гумаджия!"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно задните бяха проблемни при описания случай. Уж нови, уж Barum...иди на гумаджия да ги врътне на баланса, то ще си покаже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регулрал ли си задния мост? При мен това беше проблема, при по-висока скорост сякаш занасяше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регулрал ли си задния мост? При мен това беше проблема, при по-висока скорост сякаш занасяше.

ами не съм проверявал,но предполага,че когато правих регулаж човека щеше да ми каже ако има нещо не както трбва,понеже му казах да я види цялата кола всичко дали е наред.,но се надявам да излезе проблема от гумите,така и така задните това лято ще ги хвърлям

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...