Премини към съдържание

Нестабилност при висока скорост


azkon4o

Препоръчано мнение

Колеги ,вчера реших да си пробвам каризмата при висока скорост,понеже на скоро я купих и не бях се качвал на магистралата.След 120км/ч колата започна да става мн.нестабилна,ходи наляво, надясно,ускорих до 150 и проблема остава и реших да не продължавам.По предницата всичко е здраво,смених и само тампоните на стабилизиращата щанга и регулаж.и немога да разбера,защо е толкова нестабилна.Надявам се някой да може да ми помогне с разрешаването на проблема.Благодаря предварително! :)

Редактирано от azkon4o
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са ти направили реглажа както трябва най-вероятно. Може и гумите да са износени неравномерно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

може и самите гуми да са криви. Случвало ми се е със служебен автомобил - водя го на реглаж, майстора вика "Тя е с фабрични показатели още бе, к'во ми я караш на мене, бегай на гумаджия!"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно задните бяха проблемни при описания случай. Уж нови, уж Barum...иди на гумаджия да ги врътне на баланса, то ще си покаже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регулрал ли си задния мост? При мен това беше проблема, при по-висока скорост сякаш занасяше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Регулрал ли си задния мост? При мен това беше проблема, при по-висока скорост сякаш занасяше.

ами не съм проверявал,но предполага,че когато правих регулаж човека щеше да ми каже ако има нещо не както трбва,понеже му казах да я види цялата кола всичко дали е наред.,но се надявам да излезе проблема от гумите,така и така задните това лято ще ги хвърлям

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...