Премини към съдържание

Colt CZT


Препоръчано мнение

Искам да попитам някой запознат ли е с този Colt CZT и какви впечетления има за него и стрували си за градска количка. На мен лично това ми харесва че е 1.5 Турбо агрегат 150 конски сили което е перфектно за тази малка количка :)

 

http://farm7.staticflickr.com/6137/5945093114_5f5254b29e_z.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли колеги с такaва 'Pocket-Rocket' :mitsu-smiley: да се похвалят, и на мен ми е интересно, слушал съм само хубави отзиви за тях, казват че са били достатъчно бързи и готини за каране и в същото време ако не вие тежък крака били харчили прилично. При мен на острова из провинцията са много популярни и съм виждал не само келеши да ги карат а и възрастни жени :drive: Специално на колегата с Евото този колт ще му допадне за градска кола. Надявам се скоро да се похвали с нова придобивка, аз също ще си купя да ги пробвам скоро време. Успех :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли колеги с такaва 'Pocket-Rocket' :mitsu-smiley: да се похвалят, и на мен ми е интересно, слушал съм само хубави отзиви за тях, казват че са били достатъчно бързи и готини за каране и в същото време ако не вие тежък крака били харчили прилично. При мен на острова из провинцията са много популярни и съм виждал не само келеши да ги карат а и възрастни жени :drive: Специално на колегата с Евото този колт ще му допадне за градска кола. Надявам се скоро да се похвали с нова придобивка, аз също ще си купя да ги пробвам скоро време. Успех :drinks:

 

Точно това ми е идеята да я взема за малък градски звяр с който да се гавря с големите BMW-та и Audi-та. Че евото е доста трудна платформа за каране из града с тези мойте модификации който е не че разхода ме притеснява толкова от колкото неудобния керамичен съеденител и това че в нашия град станаха много колите и се намира много трудно място за паркиране както на всякъде другаде

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи ще ти хареса, няма да е същата като евото, но ще те радва, а и из нета може да видиш има доста модифицирани такива и гонят 200 та коня на 1 тон купе никак няма да е зле, аз до сега не съм си купил само защото знам че ще ми хареса адски много , а изобщо не е подходяща кола за мойто каране. :| чакаме да се похвалиш !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи ще ти хареса, няма да е същата като евото, но ще те радва, а и из нета може да видиш има доста модифицирани такива и гонят 200 та коня на 1 тон купе никак няма да е зле, аз до сега не съм си купил само защото знам че ще ми хареса адски много , а изобщо не е подходяща кола за мойто каране. :| чакаме да се похвалиш !

 

:) аз само я взема и веднага ще и бъдат смени буталата с ковани и биелите с H-образни. Както ще му бъде сложен голяма интеркоолер + нови турбо пътища и турбо от EVO 8 :) Ще се надявам да подмине 250 коня което съм виждал в Гърция

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Аз имам такава и е голям кеф! Много е приятна за каране и дава много емоции! Това, което обаче трябва да отбележа е, да не се надяваш да харчи малко! Моя крак по принцип е тежък и като си я карам из София ми дава около 13-14 на 100. Пробвах обаче да я карам икономично едвам едвам. Даде ми около 10 на 100.

Редактирано от dobrydinkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Екстра е особено с турбината. За разход си харчи, но пък и върви. Иначе няма много общо с тази без турбото - двигателя е с ремък , а не с верига... Аз имам и навигация, но нещо няма връзка с волана :((. "В Бг няма такава"

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...