Премини към съдържание

Изключва задната


Препоръчано мнение

От известно време започна да ми изключва задната - включвам, мърдам малко и се чува щтрак и излючва. При това скоростния лост мърда малко напред, бутам го пак назад и така. Когато още от начало го държа с ръка напънат в задна позиция пак се чува щтракане няколко пъти и напъни да изключи но поради това че го държа не изключва. Като набере скорост назаде престава да изключва.

Ще трябва май да се сваля скорстната кутия?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се дали е възможно да е от регулировка на жилата от скоростния лост защото като че ли задната "влиза" съвсем малко?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огледай тампоните на двигатела да не е мръднал малко и затова да става така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брех, сега като се замисля в седмиците когато взе да изключва имаше яко офроуд по реки и язовири - успях да скъсам дори тръбичка на климатика и избега фреона. Нищо чудно да е мръднал малко и мотора, ще огледам тампоните отдолу.

Все пак регулират ли се жилата за скоростите или не? И може ли да е от тях? Чел съм тук във форума за едни прословути втулки на каризмите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брех, сега като се замисля в седмиците когато взе да изключва имаше яко офроуд по реки и язовири - успях да скъсам дори тръбичка на климатика и избега фреона. Нищо чудно да е мръднал малко и мотора, ще огледам тампоните отдолу.

Все пак регулират ли се жилата за скоростите или не? И може ли да е от тях? Чел съм тук във форума за едни прословути втулки на каризмите...

Нищо общо при втулките на Каризмата, най много да са ти скъсани тампончетата в края на жилата от към ск. кутия.........по този начин има луфт в тях и не ти стига хода на жилото да натисне пеперудата на ск. кутия .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...