Премини към съдържание

Управление на радиото от волана - Колт 2004г 1,3 95кс


Препоръчано мнение

Управлението на радиото от волана на моменти се губи и появява. Прави ми впечатление, че се появява при завъртане на волана наляво или надясно и при изправяне се губи. Ако на някой от колегите се е случвало нещо подобно, моля да сподели. Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Това не е добре, щом се губи при прав и се появява при завой, може да има износена една част наречена 'clock spring' това е едно черно пластмасово от което излизат кабелите за клаксона, мулти функцийте както е при теб и въздушната възглавница, и то се върти заедно с волана. За съжаление тази част пише че не се ремонтира и при нужда се заменя с нова, аз съм до тук не съм имал проблеми до сега с подобно нещо на колт и немога да кажа нищо повече, някои от по-опитните колеги се надявам да се включат с идеи, ще ми бъде интересно и на мен да разбера могат ли да се ремонтират тези неща. До колкото знам ако е тази пружина виновна може да се появи лампата за въздушната възглавница на таблото и клаксона да спре да работи. Може да си провериш как е при теб.

Дано не е тази пружина виновна. :mitsu-smiley:

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Това не е добре, щом се губи при прав и се появява при завой, може да има износена една част наречена 'clock spring' това е едно черно пластмасово от което излизат кабелите за клаксона, мулти функцийте както е при теб и въздушната възглавница, и то се върти заедно с волана. За съжаление тази част пише че не се ремонтира и при нужда се заменя с нова, аз съм до тук не съм имал проблеми до сега с подобно нещо на колт и немога да кажа нищо повече, някои от по-опитните колеги се надявам да се включат с идеи, ще ми бъде интересно и на мен да разбера могат ли да се ремонтират тези неща. До колкото знам ако е тази пружина виновна може да се появи лампата за въздушната възглавница на таблото и клаксона да спре да работи. Може да си провериш как е при теб.

Дано не е тази пружина виновна. :mitsu-smiley:

Успех

 

Клаксона работи, не светят никакви лампи на арматурното табло. Ще се наложи май да я карам в сервиза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега някакво равитие по темата, кара ли колата в сервиз да е погледнат? :mitsu-smiley:

Не съм я карал в сервиза. Много работа, има отпускари и съм по цял ден зает. Ще чакам отпуската и тогава ще се заема с проблема. На жена ми не и прави изобщо впечатление, че управлението на музиката от волана не работи. Слуша само една станция, даже и СД-то не ползва. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...