Премини към съдържание

Съединител


Препоръчано мнение

Здравейте колеги. Вчера ми умекна педала на съединителя и скоростите спряха да се включват. Погледнах в казанчето на помпата и вътре течноста е станала черна и доста гъста. Разбрах от форума че се продават ремонтни комплекти за помпите за съединител, но не мога да разбера проблема от коя помпа идва. Бихте ли ми дали съвет къде в Пловдив има сервиз, в който могат да я оправят, по възможност без да се сменят помпата. Колата е Carisma 1.9 td 1998 год. с двигател на Рено

Редактирано от VESKOKI
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Ратола би трябвало да могат да я оправят (с оригинални части). Даже може и да ги имат в наличност. Също при Milen_z вероятно.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. Закарах я в един сервиз, в който диагностицираха че проблема е в долната съединителна помпа. Обадих се и в Ратола за сервизен комплект и се оказа че имат. Сега обаче трябва да намеря някой, който може да я оправи, вече свалена от колата, защото в сервиза в който я оставих не искат да се занимават и предлагат единствено замяна с нова. Та въпроса ми е, някой може ли да ми даде координати на човек, който се занимава с такива помпи в Пловдив. Благодаря предварително

Редактирано от VESKOKI
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как или къде мога да намеря Milen_z, за който казваш и за който съм чел доста позитивни неща в този форум?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0889755500 му е телефона, звънни и ще го намериш и дано да си е из Пловдив, че иначе не знам какво ще правиш с този "сервиз" на който си попаднал ..:icon_doh:

Ами ако повредата беше в мотора или скоростите какво правим, сменяме ги с нови ли ? ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...