Премини към съдържание

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI


Препоръчано мнение

Добър ден,

От доста време следа форума. но чак сега се регистрирам.

Спрял съм се на Mitsubishi Carisma 1.8 GDI тъй като съм прочел доста добри мнения за модела и сега има един екземпляр който мисля че отговаря на това което търся и бих желал да чуя и 2ро мнение.

Това е обявата: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11339958864917943&f1=details

 

Въпроса ми е има ли вариант всичките екстри в обявата наистина да ги има, забелязвате ли някакви забележки по колата (поне от снимките) и въпрос към

хората от региона каде си обслужват колите и има ли някой опитен майстор на марката в региона при който мога да закарам колата ако и след огледа на място колата става.

 

Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей,

 

добър избор си направил. Колкото до майстор, твоят човек е Milen_z - има регистрация във форума, пиши му и ще ти отговори. Той е БОГА на GDI-та в България, намира се в Пловдив. Ще ти свърши работа, със сигурност.

 

Надявам се да съм ти бил полезен. И успех с покупката.

 

П.С. И да знаеш - на GDI газова не се слага - чисто информативно.

 

Поздрави,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Външно: натисната леко под левия стоп; предния номер не мога да преценя дали е натиснат или човека се е опитал да скрие номера, но няма логика да крие предния, а да показва задния :)

Редактирано от Mupo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за вниманието!

Май се е опитал да скрие регистрацията понеже каза, че кара с пълномощно а задния сигорно го е забравил.

Ако стигна до Велинград ще пиша отзиви ако ли не търсенето продължава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...