Премини към съдържание

Бушони на Space Star 1.3i 2000г.


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, става въпрос за Mitsubishi Space Star 1.3 произвдоство: 2000г. бензин. Преди време счупих копчето на плафона. Вчера се опитах, неуспешно за съжаление да го отремонтирам. Изглежда когато съм се опитвал да стабилизирам едната пластинка с отвертката съм дал на късо и сега осветление в купето вече няма изобщо, дори и лампичката в багажника не свети. Освен това, индикацията на таблото за отворена врата не свети, дисплея над радиото на арматурното табло също не свети. Оригиналният касетофон свири само на касетка, радио няма, чува се някакво пръщене и когато се опитвам да намеря станция дори и на сляпо, в смисъл без работещият дисплей нищо не намирам. Предполагам, че съм изгорил някой бушон. Въпросът ми обаче е кой от всичките вероятно е за тази работа? Плиложил съм и снимка на кутията с бушоните и бих се радвал някой да ми помогне. Благодаря ви предравително!

 

Снимка на капака за бушоните : Бушони

Редактирано от Plam
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимка на капака за бушоните : Бушони

 

Здравейте, това е снимка на бушоните във двигателния отсек. Но има и на още едно място, вътре в купето над педала на съединителя. Там е бушона за осветлението на купето не помня кой номер беше. Има едно палче което се натиска и бушоните падат надолу. Не го обясних много добре, но като погледнете там отдолу ще се справите.

 

П.С. Ето една подобна тема цък , бушон №3 10А (но и аз не разбрах в кой от двата блока вътре или при двигателя)

Редактирано от niksun
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Успях да реша проблемът сам. Изгорелият бушон е №23 намира се в кутията при двигателя.

от днес и аз имам сущият проблем,даже сд-то не светва въобще!!!Надявам се и при мен да е същият бушон!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същия е .И не забравяте да не слагате скапани бушони.Аз напражих тази грешка ,изгуря на 2-рия ден.Смених го с качествен и нямам проблеми .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...