Премини към съдържание

Подбалкански път


Препоръчано мнение

Колеги аз съм сравнително млад шофьор само с 3години опит, но много си обичам Lancer-a и си му въртя километрите и много обичам да пътувам с него на дълги разстояния. Това, което много се надъхах е да отида до Бургас, но не по скучната гадна магистрала като всеки божи път, който съм ходил ами малко сред природата и разни селца красиви и симпатични местенца на подбалканския път.

 

Само да ви питам нали няма да си потроша колата и 18" джанти с нископрофилни гуми. Това ми е единственото притеснение :)

И ако някой иска да ми препоръча за какви готини неща да се оглеждам по пътя като забележителности, селца и въобще каквото му е направило впечатление ще се радвам да сподели :)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До Сопот пътя си е екстра, с изключение на един участък около половин километър, който ремонтираха преди преди месец. Преди три години се връщах през подбалканския от Бургас до София и нямам забележки. Пътят е много по романтичен от магистралата, но това си е мое субективно мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пътят е задоволително ремонтиран - често пътувам с мотора нататък. Има едноа отсечка преди Карлово, която е изкърпвана по-отдавна, но не чак за разбиване на окачване. Иначе можеш да спреш в Сопот, Карлово, да се отбиеш до Калофер - 1 км. в ляво, да разгледаш Казанлъшката гробница, да се отбиеш на около 6 7 км в Казанлък до тракийските могили. Пътят е живописен и интересен за човек, който не бърза и не гони километри. Има добри заведения за похапване. Приятно и безаварийно пътуване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пътят е задоволително ремонтиран - често пътувам с мотора нататък. Има едноа отсечка преди Карлово, която е изкърпвана по-отдавна, но не чак за разбиване на окачване. Иначе можеш да спреш в Сопот, Карлово, да се отбиеш до Калофер - 1 км. в ляво, да разгледаш Казанлъшката гробница, да се отбиеш на около 6 7 км в Казанлък до тракийските могили. Пътят е живописен и интересен за човек, който не бърза и не гони километри. Има добри заведения за похапване. Приятно и безаварийно пътуване.

О да точно такива идейки за отбиванията много много приятно ги приемам! Колкото повече се сещате толкова по-добре :) Има една жена говореше за любовта и щастието в една лекция и много наблегна на това как много хора винаги гледат само крайната цел и изпускат всичко по пътя на постигането й и накрая не мога да я почувстват истински като я достигнат. Това се отнася за всичко дори и за пътуванията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...