Премини към съдържание

SPACE RUNNER 2.0 TD GLX


Препоръчано мнение

Мисля че не е спортен беше махнат катализатора има сложено гърне имитация но звука идва преди филтъра от една пластмасова тръба и е дразнещо колата работи идеално

Редактирано от zazka77
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същите са.Вчера звъннах на косера и ми казаха, че нямали а и цената която ми казаха беше нат 170 лв. за брой за газови и за маслени

Нали бат Марин ти каза - вади едни 20% и получаваш цената им - около 130-140лв. бр. Жалко че нямат - вземай тогава тези Билщайн :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте деска понаправих някой паланови ремонти смених маслото сложих CASTROL MAGNATEC DIESEL 10W-40 маслен и горивен филтър въздушния също го смених но сложих спортен, че за напред да ми излиза по ефтиноедно пране на спортния ми е 5лв. Предния ден смених и гумите сложих MICHELIN 185/70R14 88T ENERGY E3A. Сега вече ще мога да видя и реалният разход на гориво, усеща се корена разлика с вървенето на колата от преди това. Надявам се и разхода да падне поне с литър но това ще стане ясно по нататък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме осветлението на номера и светлините на задната броня на отделен предпазител ли са?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме осветлението на номера и светлините на задната броня на отделен предпазител ли са?

 

 

Искам да уточня не стига ток до габаритите които осветяват номера, исъщо така не стига ток до лампата за заден ход.

 

Вече мога да се похваля за разхода 7 литра на 100 километра комбиниран разход със 23,255 литра съм изминал 330 километра едно ходене от Варна до Слънчев бряг и обратно което е 200км. и останалите 130км. са градско.

Редактирано от Purko11077
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слагай си 10W40 няма смисъл да си правиш експерименти има турбина,при мен има едно леко увеличаване на оборотите при смяна на предавките друг някой усещал ли го е като междинна газ се получава за секунди задържа оборотите и после пада

Здравейте!При мен също се появява от време на време а дори през зимата като я запаля сутрин вдига много оборотите сама

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз имам проблем с охладителната система от време на време качва антифриза в разширителя и на таблото преди ми показваше датчика на средата и не мърдаше а сега доста по надолу и когато изкачвам някой наклон започва да вдига градус и по равното пак спада.Ако някой може помогнете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да помогне - смени термостата. Стрелката не трябва да мърда от средата ;)

Благодаря ще пробвам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даноно само със смяна на термостата да се оправи. Обикновено причината да змине термостата е от прегряване разбирасе има и други причини да не работи. Късмет с ремонта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Искам да уточня не стига ток до габаритите които осветяват номера, исъщо така не стига ток до лампата за заден ход.

 

Вече мога да се похваля за разхода 7 литра на 100 километра комбиниран разход със 23,255 литра съм изминал 330 километра едно ходене от Варна до Слънчев бряг и обратно което е 200км. и останалите 130км. са градско.

 

 

Пу най накрая оправих осветлението. На габаритеите беше скъсан кабела в сгъвката на задната врата а лампата за задната беше скъсан кабела на буксата на скоростната кутия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Владо, виж в ТАЗИ тема дали няма да да намериш информация...

 

Оправих и АБС Поздрави на Слави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Да попитам някой да е монтирал интеркулер на рънар? Гледам че на стария галант от 1992 до 1996 година двигателя е разположен по същия начин като на рънара разликата е че галанта има интеркулер и мощноста става 90 коня 8 кончета повече от рънара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Вчера вечерта като се прибирах, колата изгуби геометрия, тоест едното колело когато е направо - другото е завито и забелязах, че от дясната страна колелото е мръднало към купето. Някой има ли си на идея какво може да се е случило, колата е Mitsubishi Space Runner 2.0 td.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огледай окачването има нещо счупено най вероятно можеби накрайник или шарнир.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...