Премини към съдържание

Волан


Препоръчано мнение

Здравейте, искам да попитам дали волан от Каризма след феислифта става на такава от преди феислифта !?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам дали волан от Каризма след феислифта става на такава от преди феислифта !?

Става да.Става и от Галант и от Колт и от ЕВО Момо волана.Гайката на волана е 17,като преди това махаш плюса от акумолатора на колата и с еврейска звезда развиваш въздушната въглавница.Държи се на два болта в задната част на волана.След това се убеждаваш,че си оставил гумите в перфектно право положение и развиваш гайката на волана.Слагаш новия и си готов.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да не отварям нова тема а да ви попитам в тази,искам да си сменя волана на Галанта с махагонов такьв имам си фланец и всичко необходимо за размяната само не ми е ясно какво става с еьрбега от стария волан,може ли да се сложи на новия или го губя оставайки в стария волан?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да се мъчи да наглася гумите в идеално право положение?

Крайно ляво или крайно дясно положение невършат ли по-добра работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да се мъчи да наглася гумите в идеално право положение?

Крайно ляво или крайно дясно положение невършат ли по-добра работа

Ами честно да ти кажа,веднъж се опитах така ама като дам крайно ляво и пусна волана и малко се връщат гумите надясно, ама не съм се мъчил да ги подпирам с камък или нещо от сорта за да е стабилно, по-лесно на мен ми е изправени гуми и така. :)

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...