Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Колеги, дайте да заформим някаква среща в Пловдив, какво ще кажете? Сдобих се с eclipse 93та и имам мерак да се съберем някъде на айляк :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, досегашните срещи за Пловдив можеш да погледнеш тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=19320&st=220

Време е вече да направим някаква срещичка, само трябва да намерим няколко желаещи, да запълним поне една масичка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, досегашните срещи за Пловдив можеш да погледнеш тук: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=19320&st=220

Време е вече да направим някаква срещичка, само трябва да намерим няколко желаещи, да запълним поне една масичка :)

Колегата иска да прави Total Eclipse, бре...

Ти къде се буташ с т'ва твойто кюмбе? :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма май пловдивски еклипси, не съм мяркал :rolleyes:

 

..или не са регнати във форума... :)

Пак се съберете бре, не е задължително само майна Еклипси да сте... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм със колт,но сърцето му е 4g63.така,че мисля,че щте може да пресъствам.а имам и ощте един колт и галант,така,че ако решите нешто..... :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм със колт,но сърцето му е 4g63.така,че мисля,че щте може да пресъствам.а имам и ощте един колт и галант,така,че ако решите нешто..... :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Колега, дай някой ден да се видим да разгледам тоз твой колт. Става ли? Ако си по дръпките може и да замерим :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kunca, дай да посочим с теб дата и място, пък може и някой друг да се присъедини :icon_hmm: . Аз и без това трябваше да се видя с теб, но изникна сериозен проблем и заминах за половин месец

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

момчета, давайте да се събираме някъде, да направим един тотал да пием по някоя бира, да поизпържим колите :д

 

Давайте предложения за удобни дати, аз няма да пържа, че карам печка.. но ще преборя някоя биричка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

kunca, дай да посочим с теб дата и място, пък може и някой друг да се присъедини :icon_hmm: . Аз и без това трябваше да се видя с теб, но изникна сериозен проблем и заминах за половин месец

Вече съм с нова работа и за това не мога да кажа точно време. Примерно тези петък,събота и неделя почивам. Остава и на теб да ти е удобно и някой друг колега да се завърти ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неделя съм свободен за сега. Трябват ми само 30-40 минути да довтасам от село. Ако искаш за неделя да измислим час, за да могат да видят повече колеги :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай някой ден да се видим да разгледам тоз твой колт. Става ли? Ако си по дръпките може и да замерим :icon_thumbup:

 

 

по-принцип не съм по дръпките,обичам да карам по пистите.Но го зглобих тази зима и оште несъм го пробвал.сега в неделя смятам да го направя в Калояново.но може някои ден и в П-див да се видим,на по-бира :) но аз не съм от града а от провинцията :)

Редактирано от mitko_had
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре неделя в 18:00! Ще търсим ли място за среща или пак ще се съберем на Южен Полъх? Ако ще е там да се обадя да запаза маса, че това време може да ни зарадва с дъждец ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре неделя в 18:00! Ще търсим ли място за среща или пак ще се съберем на Южен Полъх? Ако ще е там да се обадя да запаза маса, че това време може да ни зарадва с дъждец ;)

За мен няма значение, аз в 6 приключвам работа... и ще съм като циганче :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че си сигурен и няма да отида сам. Значи утре към обяд ще се обадя в Южен Полъх, за места и ще пиша в темата дали имаме резервация. Ще запазя 6 места, пък дано сме повече от 2-ма.

Телефона ми е 0883375686, ако има още някой сигурен, че ще идва да пише в темата или да ми звънне, за да знам колко места ни трябват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

Вече имаме резервация за 18:00 в Южен Полъх на името на Виктор Асенов - Мицубиши. Момичето ни помни от миналогодишните срещи, така че и само мицубиши да кажете няма проблем.

Информация за заведението за тези които не са идвали Южен Полъх

Ако някой мисли, че няма да се оправи до там, аз ще идвам от посока Труд и минавам през бул. Руски, може да се засечем някъде и да дойдем 2-та. Телефона ми е в предишния пост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Doh! чак днес видях темата. напоследък съм с лош wi-fi от някой комшия и не мога да разглеждам редовно. много ме е яд, че изпуснах. как мина ?

повечко събрахте ли се или ... ?

0889 522 437 ми е номера в случай, че някой реши пак да направи събиране за по бира, а аз не съм на линия за да видя постове :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Doh! чак днес видях темата. напоследък съм с лош wi-fi от някой комшия и не мога да разглеждам редовно. много ме е яд, че изпуснах. как мина ?

повечко събрахте ли се или ... ?

0889 522 437 ми е номера в случай, че някой реши пак да направи събиране за по бира, а аз не съм на линия за да видя постове :D

 

Здравей колега, срещичката мина добре, даже ме изненадаха няколко колеги :) Ето тук в тази тема съм дал линк за няколко снимки от срещата: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=19320&st=220 . За следващата среща ще ти звънна на телефона :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

другари и другарки, не е нужно да минават месеци от среща на среща. имам приятел от форд клуба, онези се събират всяка седмица на по кафенце ако ще да е, не пречи и ние да си устройваме срещи по-често, нищо, че не сме толкова много като фордаджийте. не пречи да се събираме, поне няма да заемаме много място :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

другари и другарки, не е нужно да минават месеци от среща на среща. имам приятел от форд клуба, онези се събират всяка седмица на по кафенце ако ще да е, не пречи и ние да си устройваме срещи по-често, нищо, че не сме толкова много като фордаджийте. не пречи да се събираме, поне няма да заемаме много място :D

 

Колега всеки е свободен да насрочи дата и място. Аз пътувам 20-30 км, за да дойда на среща. За мен е важно, да знам че има поне 2-ма сигурни колеги които ще дойдат в уречен час и място и веднага потвърждаваме срещата :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...