Премини към съдържание

Избор на телевизор Samsung


Препоръчано мнение

Добре нали всичко е LCD? Какво точно да не си взимаме Еdge LED или да търсим със лампа? Аз съм си мислил, някой ден когато CRT-то издъхне или пуснат повечето канали на HD да взимам нещо с управляема подсветка или малка плазма HD Ready.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам положително мнение за телефоните Samsung, жена ми си взе такъв с две карти и даде дефект още на първия ден, оказа се, че цялата серия давала такива дефекти. Сам започва да набира, да прекъсва разговорите или да мутира звука.

 

Е тука си в много голяма грешка ;) Аз ползвам телефони Samsung от доста време и не искам да се изсилвам, но и smartphone номер 1 на 2012 също е Samsung, склонен съм да си мисля, че мнението ти е некомпетентно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не ти препоръчвам нито един от двата. Можеш да ми се довериш, защото съм не само сервизен техник, но и собственик на сервиз, който обслужва всички големи вериги магазини.

 

Това за 6 серия на Самсунга за 2011 и 2012 ли казваш ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за 6 серия на Самсунга за 2011 и 2012 ли казваш ?

 

По-скоро са 8, но човекът явно говори за всички :)

Редактирано от skaliente
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече поръчах UE40ES6710 :) Като дойде ще кажа как е, макар, че съм сигурен, че ще остана очарован.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тука си в много голяма грешка ;)

 

Много дефекти дават тия корейски телефони, визирам и LG. И ремонта обикновено е невъзможен или по-скъп от телефона, когато се случи. Визирам и личните си корейски телефони, които до един дадоха дефекти. От тях само едно LG остана използваемо, но прекъсва и не подлежи на ремонт. На по-голямата част от тях и сглобката им е уникална. От доста време ги избягвам и в този смисъл и не само телевизор, но и телефон не бих си взел. От корейското само от гумите за колата съм доволен. В този ред на мисли напълно вярвам, че написаните по-горе предупреждения не са напразни. Дано все пак имаш късмет с телевизора и да не дава дефекти дълги години наред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много дефекти дават тия корейски телефони, визирам и LG. И ремонта обикновено е невъзможен или по-скъп от телефона, когато се случи. Визирам и личните си корейски телефони, които до един дадоха дефекти. От тях само едно LG остана използваемо, но прекъсва и не подлежи на ремонт. На по-голямата част от тях и сглобката им е уникална. От доста време ги избягвам и в този смисъл и не само телевизор, но и телефон не бих си взел. От корейското само от гумите за колата съм доволен. В този ред на мисли напълно вярвам, че написаните по-горе предупреждения не са напразни. Дано все пак имаш късмет с телевизора и да не дава дефекти дълги години наред.

 

Нямам допир до LG телефон, но имам система за домашно кино LG от както се казва така фирмата и съм нямал абсолютно никакви проблеми, също така имам телевизор Goldstar който е на 25 години ;) и никога не е виждал сервиз работи безупречно ;) А за смартфоните на Samsung пак ти казвам, че са номер 1 , на път са да изместят дори отхапаните ябълки, който лично за мене са секта ;) За телевизора се надявам вичко да е наред наистина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много дефекти дават тия корейски телефони, визирам и LG. И ремонта обикновено е невъзможен или по-скъп от телефона, когато се случи. Визирам и личните си корейски телефони, които до един дадоха дефекти. От тях само едно LG остана използваемо, но прекъсва и не подлежи на ремонт. На по-голямата част от тях и сглобката им е уникална. От доста време ги избягвам и в този смисъл и не само телевизор, но и телефон не бих си взел. От корейското само от гумите за колата съм доволен. В този ред на мисли напълно вярвам, че написаните по-горе предупреждения не са напразни. Дано все пак имаш късмет с телевизора и да не дава дефекти дълги години наред.

 

Ти от кога стана критерии пък?! Аз като от 2000-та година имам само самсунги и не съм имал проблеми...е критерии ли съм, че това са най-стабилните телефони? В момента съм с wavе 525, а жената е с B7722 с две сим карти. И двата телефона работят отлично и изкарват по една седмица батериите им. Айде спри с подобни изказвания "Много дефекти дават тия корейски телефони", че вкарваш хората в заблуда.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами имал съм 4 корейски и са успели да ме заблудят. И вече от доста време ги избягвам и може да си прав за положителната промяна. Ако са успели от няколко години насам да вдигнат качеството ще е много добре, но аз вече не бих си взел дори и да е подарък. Разбирай направиха ме антифен на корейската електроника. Иначе в началото им бях де. Първия ми цветен беше Samsung, даже съм му правил ремонт по-скъп от него.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече поръчах UE40ES6710 :) Като дойде ще кажа как е, макар, че съм сигурен, че ще остана очарован.

 

Имам един приятел,който продава телевизори вече 20г. и днес се чухме да го питам по твоят въпрос и неговото мнение беше,че телевизорът който си си избрал е наистина по-добрият!Нямахме много време да говорим,защото беше зает с клиенти,но каза,че UE40ES6710 е Full HD и на 3D а другият модел НЕ Е въпреки,че на кашона му пишело че и той е!А иначе той е голям фен на Sony,но в никакъв случай не заклейми Samsung даже спомена нещо,че доста от сонитата вътре били половината самсунг :)

Редактирано от FOXO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Вече поръчах UE40ES6710 :) Като дойде ще кажа как е, макар, че съм сигурен, че ще остана очарован.

 

Вече имаш ли събрани впечатления?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече имаш ли събрани впечатления?

 

Уникален е ;) То не може да се опише трябва да се види :) Найстина е много добър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...