Премини към съдържание

Демпферна шайба


Препоръчано мнение

Здравейте, скоро взех Мицубиши Паджеро 2.5 Дизел, но при смяната на ремъци и ролките се оказа, че трябва да се сменя и демпферната шайба, която обаче не може да се наемри, била същата, като на Хюндай Н100, някой има ли идея къде мога да намеря демпферна шайба за Мицубишито или някакъв друг вариянт, че не смея да го карам без да е сменена...

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, скоро взех Мицубиши Паджеро 2.5 Дизел, но при смяната на ремъци и ролките се оказа, че трябва да се сменя и демпферната шайба, която обаче не може да се наемри, била същата, като на Хюндай Н100, някой има ли идея къде мога да намеря демпферна шайба за Мицубишито или някакъв друг вариянт, че не смея да го карам без да е сменена...

Благодаря!

Ако няма Мирослав, може да се рециклира, стаава като нова..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаме, но излизат няколко варианта. Изпрати ми номера на рамата и ще ти потвърдя цени и наличност.

Бе това е, че по номер на рамта не пасва...

А за рециклриане ми казаха, че не се балансират добре и ставали проблеми после(поне за някакъв сервиз в Пловдив)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе това е, че по номер на рамта не пасва...

А за рециклриане ми казаха, че не се балансират добре и ставали проблеми после(поне за някакъв сервиз в Пловдив)

Аз съм ползвал доста и до сега не съм иммал проблеми........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

3-4 дни

Еми Ок, ще изчакам до другата седмица да видя ще могат ли да намерят шайбата и ако не става ще пиша едно ЛС ако може, за да се види какво може да се направи:)

Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смени си монтьора.

До момента не ми се е случвало изваден оргинален номер от програмата на Мицубиши да не става.

Единствено ако рамата не съвпада с автомобила (пренабити и какви ли не други интервенции) или подмяна на агрегати в автомобила е възможно да се случи такава ситуация.

И двата варианта монтьора би трябвало да може да ги различи.

Ако решиш, че имаш нужда от помощ ми изпрати номера на рамата.

Ами мина в КАТ без проблеми...

Ще изчакам другата седмица просто казаха, че я били ианмерили в Хюндай същата, иначе по номер на рамта излиза старото купе-L048, а моето е следващото

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип по номер на рама няма как да се направи нещо различно от това да се извадят коректните парт-номера. Трудно може да се злоупотеби, а и ако някой иска има дастатъчно номера на рами, които са налични в интернет и могат да се ползват. Щом си решил да минеш по другия път си е твое решение. Точно в това е проблема, че на следващото купе (както го наричаш) излизат три различни демпферни шайби.

Не става дума за злоупотреба, а за това, че по номер на рамата ще ти излезе старото купе, ще ти го постна довечера, но просто няма да излезе правилната, даже май ще излезе, че двигателя е 2.3 а той е 2.5.

Редактирано от staninn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не става дума за злоупотреба, а за това, че по номер на рамата ще ти излезе старото купе, ще ти го постна довечера, но просто няма да излезе правилната, даже май ще излезе, че двигателя е 2.3 а той е 2.5.

 

Колега аз те съветвам да си провериш номера на рамата и този на двигателя дали ти отговаря на записаните в талона . Това че днес си минал КАТ съвсем не означава , че след 2 - 3 години ще го минеш пак ако решиш да я продаваш или бракуваш .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз те съветвам да си провериш номера на рамата и този на двигателя дали ти отговаря на записаните в талона . Това че днес си минал КАТ съвсем не означава , че след 2 - 3 години ще го минеш пак ако решиш да я продаваш или бракуваш .

Отговарят разбриа се...

Двигателя знам, че е 4D56,а пище 4D55, гледаха го казаха. че е с интерклуера който е само 4D56, но видовете шайби за него са няколко...

До другата седмица ще изчкам да видят какво се случва в Хюндай и дано да я намерят, ако не има ли вяриянт по самият вид на шайбата да се намери?

Редактирано от staninn
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Намерих я шайбата доста лесно на цар Симеон, общо взето във втория магазин-незнам защо толкоз трудно е било да я намерят преди

Благодаря ви за съдействието!:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Филма, за мене пордължава, оказа се ,че шайбата не е балансирана

http://postimage.org/image/3lj7opsib/

http://postimage.org/image/gd1z8w73b/

http://postimage.org/image/6y2n8yzo5/

Така изглежда шайбата, според монтьора по номер на рамта не била същата, според хора където продават била същата, общо взето голям цирк...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчах ти нещо още в самото начало, но ти явно си доста упорит и държиш нещата да стават по трудния начин.

310лв с ДДС оргинална, доставка 10дни.

ОК, а има ли вариант за по-бърза доставка и къде трябва мина капаро да оставя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...