Премини към съдържание

Що за кола е Space Wagon след 2000 г.?


Препоръчано мнение

Здравейте!

Търсейки служебен миниван Мобилето показа из резултатите няколко Space Wagon-а. Хареса ми интериора и обема на багажника, защото ще се ползва често за товара от около 50-100 кг. Отделно ще му се налага да вози по-често 4-5 човека в градски условия.

Ето и въпросите, с които се обръщам към вас:

1. Какъв разход да очаквам от 2.4 GDI 4x4 след 2000 г., градско, извънградско?

2. В какви граници се движат части като амортесьори, накрайници, шарнири, филтри? Към момента не се сещам за други рядко сменяни консумативи.

3. Този мотор търпи ли инсталиране на АГУ на пропан-бутан?

4. Издръжлив ли е мотора, здраво ли е окачването, изобщо дали е надежден автомобил?

 

Търся й сравнение с Опел Зафира. Карал съм Зафира и знам, че комфорт и удобство не са нейни характеристики. Но това е по-малко важно. Важното за мен е да харча на гориво (по-точно пропан-бутан), надеждността и поносимите като цена ремонти и консумативи.

 

Полезни ще сами всички обективни мнения, понеже изобщо не познавам този миниван.

Всичко добро!

Редактирано от borkata3000
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Та както каза колегата - забравяш за 2.4 и си вземаш 2.0. Малко по-тромав, но за сметка на това и обикновенна АГУ да му поставиш няма да се сърди. Разход извънградско вероятно 10-11/100, градско зависи но около 15/100.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...