Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Предвид факта ,че не съм съвсем сигурен ,че имам DPF вчера ми се стори ,че Мицката мина в режим самопочистване.

 

След спиране няколко часа се качих на магистралата и ми направи впечатление по бумтящият шум от мотора както и завишеният разход. Последният на равен ъчастъкк от порядъка на 8.5-8.9 при 100 км константни.Това продължи до един Шел където спирах за кафенце. Тръгнах пак ,работеше нормално ресетнах компа и до крайната точка не вдигна повече от 6-6.3. Никакви лампи не са ми святкали . Камиона е на 34 хил. км. :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,колата няма DPF ,а този разход въобще не е проблем,обикновенно колите с такъв имат индикация на таблото ,която светва първоначално при контакт после гасне и светва отново при проблем(задръстване и т.н.) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MMBJNKB407D169968 Ето го номера :) Поне поведението според ситуацията ме наведе на тази мизъл :) Тогава още по-интересно ще е какво пък стана хехе :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми значи нещо си е правил сам хехе.. други промени нямаше освен звука и цифрите на разхода.Аз отското имам една електроника и следя параметри нямаше промяна там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...