Премини към съдържание

3000ГТ/Стелт -поръчкова изработка на комплект за шасито


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

От известно време се възхищавам на поръчково изработените прагове и шаси кит на едно GTO. Ето го и него: http://www.cardomain.com/gallery/13298405

Надявам се да ви харесат, както на мен ми харесат.

 

За съжаление нямам идея къде в България могат да се изработят такива.

 

Моля, мнения .. насоки.

 

П.С.

Смятам да оправям интериора и екстериора на моето зверче и всякаква помощ въпроса е от полза.

 

Благодаря,

Бо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предната броня и фарове са оригиналните за модела в Ибей би трябвало да има , както и праговете и т.н. Покрива всеки бояджия ще се навие да ти го направи черен . За карбоновите добавки бих опитал в този сервиз http://www.ka2motors.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=117 - виж им ЕВОТО , преди мисля , че се занимаваха с изработка на такива детайли . Успех с проекта , колега , гледам че джантите са ти като на ГТО-то отснимките :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега съм планирал - боядисване, нов салон и подмяна на някой части от интериора( подмяна вентилаторните отвори на таблото, т.н.).

Смятам да запазя визията на колата, но много бих искам да добавя такьв кит отдолу. По принцип колата не е ниска,а това би и предало по-добър легнал вид.

Търсил сьм, не се предлага подобен тип. Трябва да се изработи.

А относно карбоновата визия на колегата, питал сьм го- с фолио е направана колата ;).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...