Премини към съдържание

Разблокиране на ЦД


Препоръчано мнение

Здравейте,

за първи път пиша във форума. Имам нужда от малко информация и се надявам, че вие ще можете да ми помогнете!

Един мой приятел има Паджеро и си сложи ново ЦД, защото старото (стоковото) не му четяло Мп3, и ми подари стоковия касетофон с надеждата, че мога да го използвам за нещо! Да ама тия ЦД-та са кодирани! Някой може ли да ми каже как мога да издиря кода за касетофона? И един друг малък проблем: Като го влюча в служебния автомобил (който няма дисплей а това цд по принцип има отделен дисплей) как да разбера кога да въведа кода и как да резбера, че е потвърден?

 

 

Благодаря ви, предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата jamano търси може би точно такова CD - при него си има дисплея и най-добре може да стане да му го продадеш, а да си вземе универсално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова CD може да се ползва само на някой модели на :mitsu-smiley: - тези с отделен дисплей (space star,carisma,pajero и тн.) По принцип аз съм голям привържаник на оригиналното audio но в твоя случай няма да ти свърши работа. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...