Премини към съдържание

съединител - миризма на феродо


kalin1

Препоръчано мнение

днес с "добре" почистените улички от снега на 1ва се окопава на задна пак. Включих на втора и на полусъединител илезе, но замириса на феродо. Въпроса ми е може ли да му е станало нещо. След това покарах около 1км няма проблем. Може ли да очаквам някакъв проблем заради това за първи път се случва това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според продължителноста на положените усилия, може да си го опекъл...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не беше много в порядъка на няколко секунди пробуксува на втора на полусъединител

 

Само времето ще покаже, дано и няма нищо. Но аз излизам от подобни ситуации като редувам "първа" и "задна" много бързо и се получава едно заклащане напред назад все едно че някой те бута. Е втора скорост също е добро решение, но не щади съединителя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да те утеша, колега, че и аз си докарах такъв проблем :) Едната ми гума влезе в една дупка в леда и няма излизане ни напред, ни назад. Добре че се намериха добри хора да ме бутнат. Но как засмърдя не е истина. Върви колата, да се надяваме, че не е постоянна щета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...