Премини към съдържание

Регулиране на помпа lucas


Yavors

Препоръчано мнение

Някой може ли да ми обясни по подробно как се дава предварение и закъснение. Принципа го разбрах но ако някой може да малко снимков материал и повече инфо да пише. Помпата е Lucas а колата Carisma 1.9 97г.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни по подробно как се дава предварение и закъснение. Принципа го разбрах но ако някой може да малко снимков материал и повече инфо да пише. Помпата е Lucas а колата Carisma 1.9 97г.

Трудно,бих ти пратил снимки, но след 10-ина дни като се върна.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Някой може ли да ми обясни по подробно как се дава предварение и закъснение. Принципа го разбрах но ако някой може да малко снимков материал и повече инфо да пише. Помпата е Lucas а колата Carisma 1.9 97г.

Здравейте колеги имам проблем с моята Каризма 1,9 TD 97г,когато паля сутрин пали веднага и угасва подкачвам гориво но явно не е от това трябва да я изфорсирам здраво за да запали и не държи обороти докато не позагрее малко след това цял ден си пали нормално,колеги със същия мотор казват че проблема е авансаторния клапан на помпата.

Въпроса ми е дали в действителност това е проблема и ако е от къде може да се купи и на каква цена нов или втора употреба е по добре и мога ли сам да си го сменя или трябва да ходя на майстор.

Номера който е написан на клапана е 968F06 P26J,а помпата е Lucas F8Q.

Благодаря предварително за отговорите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...