Премини към съдържание

Търся колело за ангренаж на разпределителен вал за 3000ГТ


Препоръчано мнение

Колеги, моля за вашето съдействие - открих, че едно от ангренажните колелета на разпределителните валове на новозакупеното ми 3000ГТ има отчупено парче - колата си работи, ремъкът не се е закъсал, ама не мисля, че трябва да остане така. Моля ако някой има такова зъбно колело (най-вероятно за всички 24-клапанови гт-та са еднакви, моето е модификацията със скрити фарове и две турбини, № на рама JMBMNZ16APY000958)или може да ми препоръча откъде да си купя такова, да помага. Предварително благодаря на всички отзовали се, късмет и успех на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, моля за вашето съдействие - открих, че едно от ангренажните колелета на разпределителните валове на новозакупеното ми 3000ГТ има отчупено парче - колата си работи, ремъкът не се е закъсал, ама не мисля, че трябва да остане така. Моля ако някой има такова зъбно колело (най-вероятно за всички 24-клапанови гт-та са еднакви, моето е модификацията със скрити фарове и две турбини, № на рама JMBMNZ16APY000958)или може да ми препоръча откъде да си купя такова, да помага. Предварително благодаря на всички отзовали се, късмет и успех на всички!

 

Ако качиш снимка тук, ще ти кажа къде да си го купиш, но понеже на Български не ми говори много тази част, в момента не мога да ти дам пълен отговор. Това е едно място, където има доста неща за тези коли:

 

www.3sx.com

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Най-добре намери оттук някой да ти го поръча. Магазини, занимаващи се с японски коли бол. Със сигурност ще е доста по-евтино от 3sx. Оттам най-вероятно само доставката ще му е 100 долара, а и после ще ти обмитят и нея за капак.

Редактирано от rumen1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...