Премини към съдържание

Табло на Спейс Стар 1,3 - 1999


Препоръчано мнение

Здравейте, Имам следния въпрос:

Моята кола е Спейс Стар 1,3 от 1999 г. Не знам дали има и нещо допълнително към модификацията, само ще отбележа, че е от вида с климатик /ако това е от значение/. Таблото отпред при мен представлява два кръга /извинявам се на тези, които могат да го обяснят с терминология/. В единия е отбелязването на скоростта, а в другия голям кръг се отбелязва горивото и температурата. Въпросът ми е дали може да се постави табло, на което да има и показания за оборотите, така както е и при другите версии. ако евентуално може нека някой сподели как това е направно и откъде може да се намери ново табло. Благодаря! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Една от предните ми коли беше Ауди 80. Неговото табло беше с голям часовник и много ме дразнеше и го смених изцяло са табло с оборотомер. Буксите бяха еднакви и имаше съответния сигнал, само таблото беше друго. Предполагам че и тук е така. Ако си намериш табло от морга и го пробваш на място ще разбереш. Според мен друг начин няма. Тогава обаче има вероятнос да ти показва други километри /не знам това от компютъра на колата ли зависи или от таблото/, каквито са били на предния автомобил. Съвета ми е да го пробваш преди да го купиш защото ако все пак не се получи има риск да си дадеш парите на вятъра. Остава и най-трудното - да намериш купе от което да го вземеш или само табло, за което ти пожелавам късмет :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговора и съвета! :)

 

Една от предните ми коли беше Ауди 80. Неговото табло беше с голям часовник и много ме дразнеше и го смених изцяло са табло с оборотомер. Буксите бяха еднакви и имаше съответния сигнал, само таблото беше друго. Предполагам че и тук е така. Ако си намериш табло от морга и го пробваш на място ще разбереш. Според мен друг начин няма. Тогава обаче има вероятнос да ти показва други километри /не знам това от компютъра на колата ли зависи или от таблото/, каквито са били на предния автомобил. Съвета ми е да го пробваш преди да го купиш защото ако все пак не се получи има риск да си дадеш парите на вятъра. Остава и най-трудното - да намериш купе от което да го вземеш или само табло, за което ти пожелавам късмет :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

И аз исках да направя тази промяна за моя Спейс Стар, дажи си намерих такъв километраж, взех го от един приятел който има морга. Разглобих таблото на колата и като изкарах километража от буксата останах неприятно изненадан :icon_crying: При мен буксата е 1 бр, а при километража с оборотомера са 2 бр. При единия вариант буксата беше вертикално разположена (забравил съм коя но мисля че на моя, който е без оборотомер) а на другия хоризонтално. Така ти гарантирам на 100% от личен опит че няма да се получи това което искаш да направиш, без да сменяш инсталация или да преправяш твоята.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

И аз исках да направя тази промяна за моя Спейс Стар, дажи си намерих такъв километраж, взех го от един приятел който има морга. Разглобих таблото на колата и като изкарах километража от буксата останах неприятно изненадан :icon_crying: При мен буксата е 1 бр, а при километража с оборотомера са 2 бр. При единия вариант буксата беше вертикално разположена (забравил съм коя но мисля че на моя, който е без оборотомер) а на другия хоризонтално. Така ти гарантирам на 100% от личен опит че няма да се получи това което искаш да направиш, без да сменяш инсталация или да преправяш твоята.

 

Благодаря за мнението и препоръката. Честно казано и аз бях стигнал до този извод.

Приятно и безаварийно каране!

:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Искам да ви споделя радостта и щастието което изпитах днес след като монтирах новия си километраж с оборотомер. Тръгна без проблем оборотомер, скоростомер, иникаторите за гориво и температура. Колата ми е Спейс Стар 1.3, моя километраж беше без оборотомер намерих километраж с оборотомер от бензинов двигател 1,8 GDI монтирах го и тръгна. Явно всички са с едни и същи инсталации до таблото, разликата е саом в самото табло. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви споделя радостта и щастието което изпитах днес след като монтирах новия си километраж с оборотомер. Тръгна без проблем оборотомер, скоростомер, иникаторите за гориво и температура. Колата ми е Спейс Стар 1.3, моя километраж беше без оборотомер намерих километраж с оборотомер от бензинов двигател 1,8 GDI монтирах го и тръгна. Явно всички са с едни и същи инсталации до таблото, разликата е саом в самото табло. :icon_dance:

 

Колега здравей!

Ако не е тайна какви пари си дал за таблото и съответно от къде си го намери.

Също така ме интересува след смяната на таблото, изминатите километри на километража на старото табло запазиха ли се или показателя на километража започна да показва изминатите километри на автомобила от който е взето таблото.

 

Много ти благодаря предварително.

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей!

Ако не е тайна какви пари си дал за таблото и съответно от къде си го намери.

Също така ме интересува след смяната на таблото, изминатите километри на километража на старото табло запазиха ли се или показателя на километража започна да показва изминатите километри на автомобила от който е взето таблото.

 

Много ти благодаря предварително.

 

Таблото ми го подариха едни приятели с автоморга, свалено е от автомобил с дясна дирекция и сега си имам милиметраж :D

При смяната е невъзможно да ти се показват реалните километри на твоя автомобил, започва да се навъртат тези от новото табло.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...