Премини към съдържание

Лансер 2000ссм,1990 г


mi6obishi

Препоръчано мнение

Проблем-забелязах силно омаслен всмукателен колектор-има тръби за вентилация на картера и някякъв клапан,свързан с маркуч към колектора,близо до инекторите!!!НЯКОЙ знае ли за какво е това чудо и дали от него не влиза маслото в горивната камера!!!На двигателя са сменени сегментите и всякякви гумички и уплътнения.ПОМАГАЙТЕ Моля!!!ж

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я обясни по подробно какъв е този Лансер 90-та година, пък с 2000 кубика мотор ..:icon_hmm:

Те през онези години и дизелите са с по малка кубатура ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я обясни по подробно какъв е този Лансер 90-та година, пък с 2000 кубика мотор ..:icon_hmm:

Те през онези години и дизелите са с по малка кубатура ..

 

 

И аз това питам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре,обяснявам подробно!!!Шеметът,който е карал колата преди мен е прецакал оригиналният 4г67 и са монтирали 4г63 от Галант,неизвестна година!!!

На това отгоре са сложили и газова от долна проба!Вече шест години тази кола ми взема здравето,но и аз взех нейното,ама затова е кола,я!!!Иначе двигателят си е напълно оборудван!!Само че е 1998 куб.см.Това е!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я обясни по подробно какъв е този Лансер 90-та година, пък с 2000 кубика мотор ..:icon_hmm:

Те през онези години и дизелите са с по малка кубатура ..

сменен е двигателя -4г67 с по голям-4г63.Но не е удачен.но човек си пати от акъла-ако знаех че е така,никога нямаше да купя точно тази кола!!!Но понеже вече си е “вечно моя“-търся лек за болестите и!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай една снимка на мотора ще бъде от голяма полза ..

Това за което говориш вероятно е ЕГР клапана, но причината за разхода на масло, най вероятно е в калпави гумички или износени цилиндри, а може и сегментите които сте сложили да не са стока .. ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...