Премини към съдържание

За Еклипса


Препоръчано мнение

Искам да ви попитам нещо за еклипс.Та харесах си един в БГ, по-точно от Хасково. Карах го, никакви проблеми по окачване, даже вървеше много добре, но собственика ми каза, че долива 1 литър масло на 5000км. Всеки един майстор и не майстор ми вика да се откажа. Някой предложение или да ми каже от какво може да е, или поне да се набарбалякам ли и колко може да е един ремонт, или да изчакам и да търся друга.

Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пълен ребилд кит на мотора ти е 600 лв с доставката от ибей , от там нататък смятай за майстор още и виж колко ти излиза . Има и кит само гарнитури и гумички на клапаните , който е 40-60 долара , но може да не реши проблема , зависи на какво дередже ти е двигателя .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи, ако е първия вариянт, цената не е толкова голяма, горе долу още толкова и за майстор, ама после двг ще се оправи и няма да имам проблеми и става горе долу като нов :D . Дано да е втория вариант, ама аз ще го взема и квото стане - кара ми се Еклипсе.Надявам се скоро да има срещичка и да се видя с всички фенове за обмен на инфо.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
  • преди 4 седмици ...

Имам проблем с мп3 рокфорд на мисубиши еклипсе 2400 година 2007 моля помогнете ми. 0887243140 Милен

 

И никога не си виждал форум,и сътветно не знаеш как се пускат теми,а?!? :rolleyes:

 

По темата:Единственото,което откривам е:

"on the bottom of all eclipse units to my knowledge is two (2) solder

points that are visible through the chasis, if you take something like

a paper clip and open it up so you got a "V" shape, you can make

contact with these two terminals, and that should reset everything

back to factory specs, that is what eclipse does when you (as the

registered owner) send your unit in to them when it (the H/U) sceams

"call 800", or "help"... and this will save you a two to four week"

 

Което,грубо преведено,означава,че в дупката,в която слагаш диска,има две пъпки("точки на свързване"),видими през капачето на диска.С кламер направен във "V" форма би трябвало да можеш да свържеш двете пластинки една с друга,което ще възстанови всичко на "заводски настройки" и кодът да изчезне...

Не съм виждал въпросното CD,но май V-образния кламер се държи за острата част,когато се навира :)

 

 

 

П.С. Не гарантирам,че ще свърши работа,но така и така е блокаж CD-то...А и ми отне само 2 минути да го намеря с гугле-то :icon_devil:

Тук е оригиналната тема.

Редактирано от Black Devil
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...