Премини към съдържание

Проблеми с 2г


Препоръчано мнение

Момчета , имам голям проблем с колата , няма мощност , дави се , имам чувството , че не е центрована правилно . Въпроса ми е , от къде се прави центровка на 2г , CAS-a няма нищо общо с този на 1г , на 1г може да се наглася , а на 2г неможе . Някои правил ли е такова нещо ?

 

Само да спомена , че сменях ремъци , ролки , основни и биелни лагери , буталата са нови , от турбо еклипс , с турбо валове , и т.н. може ли според вас тези части да объркват компа например ... даите някакви идеи ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат, но си мисля че валовете от турбо мотора ще са с различни ъгли на фазите и това може да е проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ти е точно от валовете, имат доста голяма разлика с атмосферните такива. Белезите на зацепване нямат нищо общо с на атмосферката. Ако имаш къде погледни белезите на една турбалана и си зацепи твоя ремък по същия начин. И турбо буталата я разреждат допълнително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ти е точно от валовете, имат доста голяма разлика с атмосферните такива. Белезите на зацепване нямат нищо общо с на атмосферката. Ако имаш къде погледни белезите на една турбалана и си зацепи твоя ремък по същия начин. И турбо буталата я разреждат допълнително.

 

Аз тези валове ги бях сложил на старата ми 1г , и колата вървеше много добре , не мисля че може да е от тях ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Проблема ти е точно от валовете, имат доста голяма разлика с атмосферните такива. Белезите на зацепване нямат нищо общо с на атмосферката. Ако имаш къде погледни белезите на една турбалана и си зацепи твоя ремък по същия начин. И турбо буталата я разреждат допълнително.

 

валовете на турбо, без турбо, 1Г, 2Г са абсолютно взаимозаменяеми и с едни и същи белези, разликата е единствено в градусите!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се разреши , беше в датчика на коляновия вал , бях го обърнал наобратно :) . Само че забравих да споделя в тази тема . Мерси на всички :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...