Премини към съдържание

Диагностика на Галант 1985


didotoo

Препоръчано мнение

Здравейте.Интересува ме къде се намира диагностичната букса на Галантите от 1984-1986 година. конкретно за мотора G63B и 4G63 карбураторни 8 клапана.

 

Какъв стандарт е ? Има ли диагностичен хардуер и софтуер изобщо ,който да поддържа Екуто на толкова стар модел?

 

Бащата си направи за фиата и ако намеря инфо ,може да сглоби и за мен едно.

 

За автоматичната кутия ( км175) разбрах,че буксата се намира някъде под жабката и се отчитат грешки с аналогов волт метър.След малко ще разглобявам да я търся. Благодаря!

Редактирано от didotoo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема , да попитам и аз тук същият въпрос само , че за галант 2.0 8 клапана , пълна инжекция и евентуално къде могат да ми направят диагностика и за колко , че нещо ми присветва check engine без да има осезаеми причини или разлика в поведението на колата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема , да попитам и аз тук същият въпрос само , че за галант 2.0 8 клапана , пълна инжекция и евентуално къде могат да ми направят диагностика и за колко , че нещо ми присветва check engine без да има осезаеми причини или разлика в поведението на колата .

Ако не бъркам на твоя е от ляво на педала на съединитела до кутията с бушоните.А относно диагностика на моя му правиха преди време във Виликар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Интересува ме къде се намира диагностичната букса на Галантите от 1984-1986 година. конкретно за мотора G63B и 4G63 карбураторни 8 клапана.

 

Какъв стандарт е ? Има ли диагностичен хардуер и софтуер изобщо ,който да поддържа Екуто на толкова стар модел?

 

Бащата си направи за фиата и ако намеря инфо ,може да сглоби и за мен едно.

 

За автоматичната кутия ( км175) разбрах,че буксата се намира някъде под жабката и се отчитат грешки с аналогов волт метър.След малко ще разглобявам да я търся. Благодаря!

Ако въобще имаш ,ела и ще ти я направя,буксата се намира до и над педала наа съединителя.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм далеч от София....Иначе моята е десен волан и автоматик.... Това променя ли нещата? Утре на светло ще проверя. Ако изобщо съществува ,какъв стандарт би била?

 

 

Иначе на автоматика май я намерих.Свалих жабката и точно до крушката има една букса с 3 крачета. Когато закачих уреда ,започна да показва някакви странни сигнали и утре на светло ще опитам да ги разчета с аналогов волтметър. Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...