Премини към съдържание

Още един ECLIPSE G1в форума


Препоръчано мнение

Здравейте на всички колеги от форума :) Преди няколко дни станах горд собственик на MITSUBISHI ECLIPSE 2.0 16V 4G63 :mitsu-smiley: В момента сам с гипсиран десен крак, но много скоро ще кача снимки на черното дяволче да се похваля с него :first: Като за начало ме интересува къде мога да си намеря бели мигачи, фланец за спортен волан и дали изобщо се намират части за тези мацки :D БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да се откажеш от белите мигачи,само от ибей се взимат и са безбожно скъпи.С трансперантен спрей ги пръсни после ги дай на бояджия да ти ги лакира.Фланец има по тунинг магазините,аз съм с такъв и съм нямал проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е китайски или не важното е, че ги има поне. Аз ако е за спрей мога да ги пръсна и лакирам бате. Ама господата полицаи много се заяждат заради такиа раути... Някой сменял ли е подсветката по таблото, че тва оранжево някак си не ме кефи. И има ли снимков материал как се сваля малката конзола около CD-то? Ако има отговори на вапросите ми в други теми извинявам се предварително. Търсих, но не намерих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е,че са скъпи,а не какви са по народност,ти си знаеш най-добре,аз на твое място първо бих започнал от техническата част на колата,а после "тунинга".Господата полицаи могат да имат само много поздрави!Няма закон,който да забранява затъмняването на стопове,мигачи и тн.Ето я моята,веднъж не са подхванали да се заяждат,а не им мълча много: http://store.picbg.net/pubpic/0A/DC/3169552423af0adc.jpg

За таблото не съм се занимавал,ако го захванеш да го правиш качи малко снимки,какви светлодиоди си ползвал и така.Конзолата около сд-то се сваля с две прави сравнително тънки отверки-има 4 щипки.Подпъхваш от едната страна с едната отверка и с другата си помагаш,като свалиш пластмасата ще видиш,че сд-то се крепи върху две метални планки с 4 болтчета.

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не в момента само разпитвам честно казано понеже с тоя крак немога да свърша нищо друго полезно... Но да се надяваме, че в най-скоро време ще почна да стъпвам и да сваля пак гипса 25 дена по-рано и да се започва :D Иначе първо ще тряа да се сменят масла ремаци ролки и разни такива глупусти и май някои друг амортесьор живот и здраве ще видим. Можеш ли да ме ореантираш с колко пари сам назад за обслужването на двигателя което е най-важно?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ме ореантираш с колко пари сам назад за обслужването на двигателя което е най-важно?

С около 170 лв. си назад за 2-та ремъка и 3-те ролки ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! А малко снимки ще пуснеш ли да и се порадваме :) Нещо много се заглеждам напоследък по тия еклипси :mitsu-smiley:

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След малко ще подкарам патериците да го снимам :D Опитвам се все още да разбера как да сменя габаритните крушки без да разглабям пластмасите :D Някакви идеи ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и обещаните снимки, с лошо качество и в тъмното :D

 

http://img819.imageshack.us/img819/4259/dsc04483d.jpg

Чувствам се длъжен да спомена, че тези петна по земята не са от нея :icon_n_king:

 

http://img585.imageshack.us/img585/525/dsc04482ye.jpg

 

И тези двете на светло :P

 

http://img23.imageshack.us/img23/3716/dsc04445w.jpg

 

Жената чисти колата :D После ше иска и да караааа :drive: Стискайте палци :help:

http://img220.imageshack.us/img220/8578/dsc04444h.jpg

Редактирано от SA4MATA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пише, че си от Сопот, а ЕКЛИПС-а с Габровска регистрация...дай малко пояснение моля....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми купих го преди няколко дни, със счупен десен крак съм и няма как в момента да обикалям да оправям документи. Има време и на това ще му дойде реда.

Редактирано от SA4MATA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е не бате, тоя еклипс от доста време на сам е движел по пловдивските пътища до колкото сам запознат от продавача :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е не бате, тоя еклипс от доста време на сам е движел по пловдивските пътища до колкото сам запознат от продавача :drive:

 

Това прави историята още по-странна... ако имаш повече инфо и ти се пише драсни на бързо историята, моля....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много готин Еклипс :icon_rock: Черния цвят много му утива... Красота.Айде оправяй се по-бързо и да кажеш как върви машината :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя за вървенето си понавървява аз и така можех криво ляво да я разтиквам. Току що отрязах гипса на своя глава :D ся само останаха 4,5 дена куцане и мисля, че сам готов :first: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото като каза, че черното му ходи... Какво ще кажете за идеята да го направя черен мат цялото? Малко сам луд по този цвят и сигурно не мисля трезво. Според вас как ще изглежда :mitsu-smiley: ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лоша идея,имаше един кюстендислки черен мат и нямаше такава грозотия...Ще ти дан и друг пример с моята кола-както виждаш на снимката е с лъскав,черен капак,а сега съм го направил с карбоново фолио.От близко е яко,ама отдаелече изглежда по-матово и колата и преди определено беше по-красива...Ама съдба,тази гланцова боя много бързо се надраска,а и с помощта на котките в квартала. :icon_box:

Редактирано от DaNy SHaDy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...