Премини към съдържание

Какво трябва да знаем при закупуване на Lancer Evo 7-8-9


Founder

Препоръчано мнение

Здравейте колега!

Има доста голяма вероятност да дублирам подобна тема, но аз така и не успях да я намеря :)

 

Интересува ме на какво трябва да се наблегне при закупуването на този невероятен автомобил.

 

- Двигател

- Скорости

- Купе

и т.н.

 

Ще съм благодарен на всеки за компетентно мнение :)

 

 

Поздрави,

Ачо @ No Limit Performance

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здраво купе и всичкото ламарина това колкото и да го кърпиш си е кърпено - другото се прави .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колега!

Има доста голяма вероятност да дублирам подобна тема, но аз така и не успях да я намеря :)

 

Интересува ме на какво трябва да се наблегне при закупуването на този невероятен автомобил.

 

- Двигател

- Скорости

- Купе

и т.н.

 

Ще съм благодарен на всеки за компетентно мнение :)

 

 

Поздрави,

Ачо @ No Limit Performance

Добре ще е , ако има компетентен колега да сподели, защото има вероятност да спестявам за такава машина :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да намериш човек , който е запознат с тази кола, но е непосилно да го помъкнеш по други държави да дирите нещо читаво, именно това е причината да пусна тема тук и да понауча проблемните зони на които трябва да се обърне най-голямо внимание :)

 

Благодаря за мненията на всички! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Като си купуваш тая кола изключи опцията удар, тоя фил тая кола да не е била млатена няма. Най важно е да се увериш че няма никви проблеми с трансмисия, раздатки, диференциали оглеждаш за течове на масло на тези 3 неща който изброй, след това трябва да се увериш съеденителя в какво състояние, после вече виж турбината каква е и случайно да няма някви луфтове и т.н това са нещата който най-много патят и са така едни от "най-ефтините" пък и тука в България са малко рядкост. Също така подръжката не е никак ефтина затова се замисли дали това е твоята кола

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...