Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

L200 - осветление на радиото


Препоръчано мнение

Здравейте, от съвсем скоро имам L200, 2006 година. Забелязах , че при светнати фарове осветлението на бутоните на радиото и на дисплеч гаснат НАПЪЛНО. Нормално е да намалява яркостта, но при мен гаснат нацяло. Дали е някаква настройка, с която ще мога да се справя и сам ? Че не ми се ходи за такова нещо в БС.

По принцип разгледах радиото отзад - влизат две жички ILL+ и ILL-, на които обаче идва нещо като управляващо напрежение : малко над 9 волта при угасени фарове и около 4 при светнати. Ако му подам едни 9в постоянно дали ще прецакам нещо? Това само в краен случай де.

И още нещо ме дразни - как мога да изключа зумера за непоставени колани ? В книжката пише , че само дилъри могат да го правят , така ли е ?

Като се надявам това да са най-сериозните ми проблеми благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, има настройка от дисплея, разходи се из менюто. Аз съм си настроил различна осветеност със и без фарове.Мисля да имаше и \off тоест да не дразни нощно време.

 

 

Коланите пискат понеже датчик под седалката следи седи ли нкой или не, и свързва логически седалка-колан и разбира ,че трабва да писка. Досадно е само за маневри ,би трабвало над 25 км /ч да писка,. Бел кахър ако питаш мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

има настройка от дисплея, разходи се из менюто. Аз съм си настроил различна осветеност със и без фарове.

Настройката я открих, ама тя е САМО за дисплея. Моя въпрос е за бутоните под дисплея и на радиото.

Може и тя да е някъде от менюто, но поне аз не можах да открия.

А, и още - при мен НЕ НАСТРОЙВА различно ниво на осветеност със и без фарове, макар че би трябвало според мануала ( за пръв път имам кола с ръководство на български :D )- да не е свързан проблем ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...