Премини към съдържание

Някой с достъп до autodata да помага


Препоръчано мнение

Предварително се извинявам, че става дума за друга марка, ама и в техния форум не знаят..... Не знаят и официалните представители, нямали информация за моделите преди 94....

Не мога да намеря размерите на семеринг за Сеат Ибиза 1.2 систем Порше двигател, мисля 91 година. Семеринга е за скоростната кутия, където влизат вилките за смяна на скоростите.

ВИН VSS021A000D044149

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да намерят защото търсят за Сеат, а скоростите са на Фолксваген ...:)

Да търсят за ГоУф 1.1, 1.3, 1.4 от същите години .. По спомени май беше 18Х24Х7 семеринга, ама това е по спомени, може и да те излъжа ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам....... Макар че ми казват от друго място, че кутията е на Фиат....... чудо....

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остави емблемата, просто инфо - никакво...... Ама никакво..... После японските коли били не знам си какви........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да намерят защото търсят за Сеат, а скоростите са на Фолксваген ...:)

Да търсят за ГоУф 1.1, 1.3, 1.4 от същите години .. По спомени май беше 18Х24Х7 семеринга, ама това е по спомени, може и да те излъжа ..

тези размери не са ли за семеринга на коляновия вал от страната на ангренажа ?

 

rosko@- защо не извадите семеринга и не видите дали има записано на него размери или да го премерите със шублера

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе то това е май единственият вариант, ама ми се щеше да купя каквото трябва и с минимум разтакаване да свършим работата, а не за един семеринг да си губим 2 дни напред-назад по Сф.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ей големия батко, как ги помни размерите ... ама са 15х24х7 :icon_clap:

По спомен и на мен точно толкова ми се въртяха в главата, ама след справка. На Corteco са по 2лв/бр. и през 2 години сменяш :)

Редактирано от vili
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тези размери не са ли за семеринга на коляновия вал от страната на ангренажа ?

 

 

Колега, то и аз карах по спомени и съм сгрешил с 3 мм. :icon_blush: ама все пак темата е за Сеат, а не за Хонда ..:D

Бах тоз колянов вал, 18 мм. ..:icon_doh:

:lol::D:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, то и аз карах по спомени и съм сгрешил с 3 мм. :icon_blush: ама все пак темата е за Сеат, а не за Хонда ..:D

Бах тоз колянов вал, 18 мм. ..:icon_doh:

:lol::D:lol:

Е, извинявам се за размерите. Май нещо не съм го измислил, та написах тая глупост.

 

п.п.Нищо не съм казал за Хонда, че да става въпрос за нея. :icon_hmm:

п.п.Колега, намери ли семеринг?

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

п.п.нищо не съм казал за Хонда,че да става въпрос за нея :icon_hmm:

 

Това беше шега :icon_thumbup: монтирал съм и емотикони за да се разбере, ама тя едната дефектна като скорости на Сеат ..:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са размерите за кутиите след 93-та, за по-новия модел..... там са ц-вагински...... а за предния никой не знае и това е...... без сваляне няма да стане работата.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...