Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Халогени и стоп за мъгла на еклипс G1


Препоръчано мнение

Преди 3 дни си купих еклипс 1992г. 150кобилки 2000 16v.

като всяка стара кола си има болежките и работя по тях,но нещо което ми направи впечетление е че нямам копче за автономно вклзчване и спиране на халогени/стоп за мъгла. халогените се вклзчват сами заедно с дългите,но стопа за мъгла не знам как става. Колега от форума каза,че копчето трябва да е от лявата страна на таблото по средата. Аз там имам тапа имитираща бутон.

Някой може ли да каже нещо по въпроса.

мерси предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите халогени се пускаха с включването на габаритните светлини, и при мен има само тапа на мястото на бутона за халогените.

Многобройните заяждания от КАТ-аджии обаче, ме принудиха да попроменя нещата и сега съм си извел отделно ключе за тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

това което ми е по-важно,стопа за мъглата как мога да си го пусна ? там е по-мистериозното в цялата история.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, доколкото съм запознат някои имат, някои нямат такъв бутон.

При мен всичко се пуска от него.

http://img14.imageshack.us/img14/341/strelki.th.jpg

 

Както спомена колегата по-горе КАТ наистина се заяждат за пуснати халогени, затова най-добре да си ги направиш отделно. Аз лично моите не ги ползвам и отдавна съм ги разкарал :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и моите халогени се включват като си пусна дългите не знам за какво са го направили така но си е оригинално направени трябва да си ги преместиш на друго копче , а за стопа за мъгла и аз не мога да си го пусна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...