Премини към съдържание

Дръжка за врата за Mitsubishi Space Star 1.3 1999


nasko69

Препоръчано мнение

Здравейте!

Търся дръжка за врата задна,външна от към страната на водача за Mitsubishi Space Star 1.3 1999

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега!

Странно, и на моята звезда вчера се счупи външната дръжка на задна лява врата, като я дръпнах и нещо изпука и се охлаби - не отваря отвън.

Рових из форума, но нищо не открих.. Утре се каня да я сваля да поогледам дали може нещо да се залепи или нова / втора ръка да търся.

До колкото разбрах май и от Каризма ставали дръжките...

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не успях да си редактирам предния коментар, затова пускам нов...

днес разглобих вратата и с помощта на Поксипол - прозрачен , успях да залепя счупената част. Може би ще е временно, но за сега отваря, докато си намеря такава дръжка. На втората снимка се вижда външната част на Ге-образният лост съм наслоил повече , от там липсваше парченце.

Само внимателно с лепилото, да не залепне цялата дръжка.

Ако е нещо подобно мисля че може да се пробва с Покипола, към 3 лева е опаковката

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

http://picbg.net/u/14026/47850/589449.jpg

 

http://picbg.net/u/14026/47850/589450.jpg

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не успях да си редактирам предния коментар, затова пускам нов...

днес разглобих вратата и с помощта на Поксипол - прозрачен , успях да залепя счупената част. Може би ще е временно, но за сега отваря, докато си намеря такава дръжка. На втората снимка се вижда външната част на Ге-образният лост съм наслоил повече , от там липсваше парченце.

Само внимателно с лепилото, да не залепне цялата дръжка.

Ако е нещо подобно мисля че може да се пробва с Покипола, към 3 лева е опаковката

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

http://picbg.net/u/14026/47850/589449.jpg

 

http://picbg.net/u/14026/47850/589450.jpg

 

Привет колега!

Втора употреба взех дясна за 30лв.,лявата беше продадена.

Нова за сега най-евтина е 60лв.Моята не подлежи на ремонт,така сам е счупил.

Още малко ще потърся втора употреба и ако не намеря ще поръчам нова.

В Пловдив има 2 морги за японски автомобили,но дръжки за спейса няма,трябва да проверя дали има за каризма щом казваш ,че стават.

Ти от къде си, при вас няма ли някоя морга,където да се намерят дръжки втора употреба и ако има пиши.

Поздрави !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Ст.Загора съм,

по обяви в мобиле и в карс

има едно Спеис Стар и 1-2 Каризми , но не съм ги проверявал понеже моята за сега я закрепих. Спеис Стар е при автоморга на РичиАуто, там има и една Каризма за части. Ако не се лъжа Ричи работи е Еконт с наложен платеж.

За съвместимостта не съм на 100 % сигурен, но предполагам, все пак със свалена твоя и да сравниш е най-добре...

Ако с нещо ще съм полезен http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/callgsm.gif

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си от Пловдив, тези провери ли ги...?

МАЛКОМ

 

Тази дръжка е от Каризма, не съм сигурен дали стават, но мисля си наблизо да прескочиш до тях с твоята и да сравниш....

ако стане да пишеш,!

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте!

На моята-1.3-2002г. вчера се счупи външната дръжка на задна лява врата - не се отваря отвън.

Проблема при мен е,че я отворих отвътре и натиснах копчето на вратата /за да не може да се отваря отвътре/.Голяма глупост беше и сега се чудя как да я отворя за да я сменям или ремонтирам.

Кората не се сваля,защото,като е затворена вратата нямам достъп до копчетата.Моля за съвет.

Редактирано от MRENKU
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

На моята-1.3-2002г. вчера се счупи външната дръжка на задна лява врата - не се отваря отвън.

Проблема при мен е,че я отворих отвътре и натиснах копчето на вратата /за да не може да се отваря отвътре/.Голяма глупост беше и сега се чудя как да я отворя за да я сменям или ремонтирам.

Кората не се сваля,защото,като е затворена вратата нямам достъп до копчетата.Моля за съвет.

Здравей,

И на мен се случи същото, на същата врата. И тъй като съм с деца е постоянно заключена отвътре ...

Но се оказа , че и така може да се отваря. При мен останаха да стърчат две черни пластмаси в двата края на дръжката, и тази отдясно като се повдигне (с отвертка) се отваря вратата. Опитай и ти ... не е трудно.

А от ebay си поръчах от каризма - стана без проблем и самата смяна е доста лесна ( единствено еврейска звезда отверка се наложи да поискам от познат).

Успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

И на мен се случи същото, на същата врата. И тъй като съм с деца е постоянно заключена отвътре ...

Но се оказа , че и така може да се отваря. При мен останаха да стърчат две черни пластмаси в двата края на дръжката, и тази отдясно като се повдигне (с отвертка) се отваря вратата. Опитай и ти ... не е трудно.

А от ebay си поръчах от каризма - стана без проблем и самата смяна е доста лесна ( единствено еврейска звезда отверка се наложи да поискам от познат).

Успех

Благодаря за съвета,но моята дръжка външно е здрава,но ще пробвам :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте, и на мен ми се получи същия проблем и понеже съм с дете не можех да я отворя и отвътре.

Ето как реших проблема - смълнах стъклото додолу /за задва врата говоря/ и с един електрод съвсем леко закривен в долния край натиснах лостчето с което се отваря вратата. После е лесно сваляш кората и си ти. Моята дръжка я оправих с една изрязана във формата на коляното пластина, пробих 3 дупчици и завих малки видийки. И така вече година и половина работи без проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здравейте,

от 3г. имам Mitsubishi Space Star 1.3i. Много решения на проблеми съм намерил тук, но досега не съм имал какво да допиша при решаването им :)

По въпроса за задните врати. Миналата седмица се сбълсках с него. И двете задни врати заключени от вътре и със счупени дръжки от вън .... кофти , нали ? :)

Сваля се прозореца на задната врата , маха се уплътнението между прозореца и кората след като се свали има разтояние около 1см. достатъчно да се бръкне с нещо , което да е с дължина 30см и да се НАТИСНЕ палчето, което отваря вратата .... после всичко е ясно.

Гарантирано на 100%, че от Mitsubishi Carisma стават задните дръжки(външни-вътрешни), кори, копчета от предната врата за ел. стъклата.

 

Поздрави !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здравейте,

от 3г. имам Mitsubishi Space Star 1.3i. Много решения на проблеми съм намерил тук, но досега не съм имал какво да допиша при решаването им :)

По въпроса за задните врати. Миналата седмица се сбълсках с него. И двете задни врати заключени от вътре и със счупени дръжки от вън .... кофти , нали ? :)

Сваля се прозореца на задната врата , маха се уплътнението между прозореца и кората след като се свали има разтояние около 1см. достатъчно да се бръкне с нещо , което да е с дължина 30см и да се НАТИСНЕ палчето, което отваря вратата .... после всичко е ясно.

Гарантирано на 100%, че от Mitsubishi Carisma стават задните дръжки(външни-вътрешни), кори, копчета от предната врата за ел. стъклата.

 

Поздрави !

А един друг въпрос ..с подобен проблем съм моята задна външна дръжка(от шофьорската страна) се счупи в студа беше замръзнала и я отскубнах ...та се питам дали вашите дръжки на до фейслифта стават за след фейслифта(2003г) намерих комплект за 4врати и мисля всичко да сменя наведнъж

мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...