Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Помпа за чистачки на Каризма 1.8 GDI


MIRAGE

Препоръчано мнение

Здравейте. Трябва ми малко информация и съвет от къде мога да намеря помпичката за чистачките на Каризма. Става дума за двете помпички които се намират пред дясната предна гума, зад предпазната кора. Тъй като имах малък проблем и бях махнал тези предпазни кори, без да знам едната от помпичките, тази за задното стъкло, й се е счупило чучурчето в което влиза маркуча по който тече течноста за чистачки. Сега като налея вода в казанчето и веднага изтича през счупеното място. Пробвах да го запуша с нещо, но не става дори се опитах и да стопя пластмасата с надежда да се запуши и да не сменям тази помпичка тъй като е за задното стъкло.

Ще съм ви задължен ако ме насочите към място от което мога да си намеря въпросната помпичка. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте. Трябва ми малко информация и съвет от къде мога да намеря помпичката за чистачките на Каризма. Става дума за двете помпички които се намират пред дясната предна гума, зад предпазната кора. Тъй като имах малък проблем и бях махнал тези предпазни кори, без да знам едната от помпичките, тази за задното стъкло, й се е счупило чучурчето в което влиза маркуча по който тече течноста за чистачки. Сега като налея вода в казанчето и веднага изтича през счупеното място. Пробвах да го запуша с нещо, но не става дори се опитах и да стопя пластмасата с надежда да се запуши и да не сменям тази помпичка тъй като е за задното стъкло.

Ще съм ви задължен ако ме насочите към място от което мога да си намеря въпросната помпичка. :)

Търси втора употреба по моргите,нова ще е доста скъпа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаше една тема специално за тези помпички и се говореше за цени от рода на 15-25лв с гаранция за помпичка заместител от магазин за авточасти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,пусни една снимка на моторчето.аз имам от колт-не знам дали е същото.Поздрави!

Редактирано от dimitrov79
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро сменях моите и двете. Купих ги от Евро 07 по 18 лв.бройката. Отидох със старите в магазина и по тях избирахме. Мисля ,че едната беше от Опел а другата от БМВ, така поне каза магазинера. С леко нагаждане на едната букса станаха. За сега работят перфектно.

Редактирано от Vui4o Vanio
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Трябва ми малко информация и съвет от къде мога да намеря помпичката за чистачките на Каризма ...

Моторчетата ги избистрихме в тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=21719&st=0&p=217624entry217624

 

Не купувай втора употреба - няма да изкарат много.

Отиваш в Евро07 и за 15-20 кинта взимаш тази помпичка:

MAPCO 90021, Мапко Аутотехник, Германия

 

 

Търси втора употреба по моргите, нова ще е доста скъпа.

Надявам се неволно заблуждавате колегата.

За Каризма има всякакви части на повече от нормални цени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 година ...

Моторчетата ги избистрихме в тази тема:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=21719&st=0&p=217624entry217624

 

Не купувай втора употреба - няма да изкарат много.

Отиваш в Евро07 и за 15-20 кинта взимаш тази помпичка:

MAPCO 90021, Мапко Аутотехник, Германия

 

 

 

Надявам се неволно заблуждавате колегата.

За Каризма има всякакви части на повече от нормални цени.

 

Здравейте - възраждам малко тази тема - въпросната помпичка става за всички Каризми? Моята е 1.8 Бензин, 1996г. Спря да пръска вода на предните чистачки. Мерси!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...