Премини към съдържание

предърпване


T.Kolev

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от скоро карам Carisma 1.6 99Hp 98г. ато цяло съм доволен от колата ,но имам един проблем.

Когато е студена и я запаля не поддържа оборотите и угасва когато загрее няма такива проблеми.Другият проблем е предръпването, като пусна педала на газта и след това го натиса се усеща едно забиване за момент и след това се оправя. Иначе колата си върви добре, набира добре.Може ли да имам проблем с дебитомера или е нещо друго? Надявам се на компетентни отговори и благодаря предварително .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! има теми, които засягат оборотите. Трябва да потърсиш малко, напр. като тази:

Моят сайт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А възможно ли е свещити да имат вина за нискити обороти когато колата е студена ?

Какви свещи да сложа .В каталога предлагат NGK .

Редактирано от T.Kolev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш три варианта - http://www.auto-part...wXYaTTnDqQ94w==

В кафяво е партидният номер.

Но най-добре си вземи NGK - BKR6E-11

Можеш да си ги поръчаш ТУК.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте отново колеги.Днес махнах съединението между дебитомера и дроселовата клапа .Вътре в дебитомера има един диод който сигурно измерва температурата на постъпващия въздух измерих го и ми показа съпротивление 720 ома нормално ли е това според вас .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...