Премини към съдържание

Клаксон


Penev Borislav

Препоръчано мнение

Колеги някой може ли да ми каже къде се намира клаксона отпред понеже нямам свирка и не съм сигорен дали е отпред или има нещо прекъснато ж кормилото,бушоните са ми здрави.

Благодаря предварително :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми каже къде се намира клаксона отпред понеже нямам свирка и не съм сигорен дали е отпред или има нещо прекъснато ж кормилото,бушоните са ми здрави.

Благодаря предварително :icon_thumbup:

Ето така изглеждат трябва да ги видиш 100% са отпред :mitsu-smiley: http://mobileking.proste.pl/allegro/35-carisma/DSC08695.JPGhttp://mobileking.proste.pl/allegro/35-carisma/DSC08694.JPG

Сваляш ги и им подаваш ток директно от акумулатора за да видиш те ли са проблема. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ми каже къде се намира клаксона отпред понеже нямам свирка и не съм сигорен дали е отпред или има нещо прекъснато ж кормилото,бушоните са ми здрави.

Благодаря предварително :icon_thumbup:

 

 

Благодаря колега за отговора,но оглеждах хубаво отпред и няма нищо явно са били премахнати по някаква причина от предишен собственик :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега като свалиш кората под предната броня и като погледнеш пред калника там трябва да е, аз имам и от 2те страни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро, ако свали фаровете или бронята, че се пада отдолу. Ако свали кората май няма да може да стигне до тях. Иначе наистина са два и вероятността да се е прецакало нещо по системата, което не е дублирано е по-голяма. Имам предвид бутоните във волана, лентовия кабел, предпазител, реле или лоша връзка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кората не съм я свалял оглеждах само отгоре,но не видях нищо.Тези дни ще сваля кората да огледам,но си мисля и аз,че нещо ще има прекъснато в кормилото.Все пак благодаря за изчерпателните отговори колеги :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...