Премини към съдържание

Проблем с чека при Галант с газов инжекцион


ivopol82

Препоръчано мнение

колеги здравейте, имах проблем с галанта си 2.0i 16V с газов инжекцион- падаха оборотите само при потягляне. Смених филтъра и свещите както бях посъветван в друга тема. Мога да кажа, че досадния проблем с падането на оборотите почти изчезна /усеща се много, много леко, но мисля че това е нормално/, но... след смяната майсторчето на газта каза, че колата роботи отлично "по слух" и не и направи никакви нови настроики. 1-вият ден всичко беше ок, като от 2 дни започна да светва чека но за постоянно! И преди го е правила но за кратко- приблизително за 1-2мин. а сега като светне и няма гаснене, минавам на бензин и се оправя селд няколко минути, карам на газ известно време е ок и пак светва за постоянно. Въпроса ми е: Възможно ли е да трябват нови настройки, защото последните бяха направени с много мръсен въздушен филтър и старите свещи? Благодаря Ви предварително...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

установих, че и разхода и е скочил от 10-11/100 сега излезна 13.5л. :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно :)

Ама при друг майстор.

Бях при DJ Tumbi човека е...върха! Сега зная какво трябва да се направи-надявам се че проблема ми е почти решен!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...