Премини към съдържание

Проблем с ABS-а (свети)


Ned 10

Препоръчано мнение

ABS-а ми светеше много слабо почти не се виждаше, сега обаче почна да си свети както трябва, ще съм ви благодарен за компетентни мнения от какво може да свети мерси. :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно някой кабел на датчиците е дал фира.Обличай работните дрехи и под колата,ако не ти харесва идеята,има сервизи. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ABS-а ми светеше много слабо почти не се виждаше, сега обаче почна да си свети както трябва, ще съм ви благодарен за компетентни мнения от какво може да свети мерси. :help:

 

ако ти е отишла някоя накладка също може да свети на мен това беше причината

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако ти е отишла някоя накладка също може да свети на мен това беше причината

 

Колко беше "отишла" тая накладка като е светнал. За предни или задни става въпрос, също и пиши каква модификация ти е колата, че ми стана интересно. Дали и на моята го има това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко беше "отишла" тая накладка като е светнал. За предни или задни става въпрос, също и пиши каква модификация ти е колата, че ми стана интересно. Дали и на моята го има това.

 

 

това ми стана на другата кола,която е хонда .. предна лява накладка почти е нямаше и първо леко ми светеше лампата после постоянно ... а ако и това е на теб причината освен накладка,ако ти е колата с датчик може да се наложи и него да смениш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

спря да свети сама лампата на ABS-а странна работа :icon_hmm: дали ще работи сега ?!?

 

Отиваш някъде на песъчливо място, натискаш яко спирачките... и ще си покаже... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...