Премини към съдържание

Смяна на габаритна крушка


Препоръчано мнение

Това ми е първата публикация тук, но със сигурност няма да е последна. От 3 дни съм собственик на Mitsubishi Space Wagon GLX 4х4 - 1995г. В момента отстранявам наличните проблеми, но не мога да разбера как се сменя крушката на десния преден габарит. Надявам се да можете да ми обясните как става това преди да са ме спрели полицаите.

Редактирано от nola
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е първата публикация тук, но със сигурност няма да е последна. От 3 дни съм собственик на Mitsubishi Space Wagon GLX 4х4 - 1995г. В момента отстранявам наличните проблеми, но не мога да разбера как се сменя крушката на десния преден габарит. Надявам се да можете да ми обясните как става това преди да са ме спрели полицаите.

 

Колега ето нещо по темата не е за вагон но мисля че нещата са подобни

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=19948&st=0&p=202997&fromsearch=1entry202997

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес се наврях с едно фенерче, за да търся болта и верно има такъв. През един отвор ф30мм се вижда глава на рапидка с "Торкс". За съжаление нямах време да го развивам, защото оставих колата на сервиз. там е за четене на компа и евентуалното отстраняване на проблема със странното падане на оборотите на празен ход от 1000 на 500.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Крушката на габарита вече е сменена. Наложи се да се отстрани акумулатора и тръбата от въздушния филтър, за да достигна до винта. Извода е, че тази операция, не може да се направи на пътя или пред полицаите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мда.... Абсолютно си прав... И затова вече повече от 4 години (така купих колата) си карам без да сменя въпросната крушка...... Никой милиционер не ме е питал, а ако ми зададе въпрос - ей сега е изгоряла, миналата седмица минах преглед и всичко беше наред :-) И понеже не застрашавам движението - в следващият сервиз ше отстраня повредата, защото не съм достатъчно квалифициран........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

моите не работят от както сам е купил вече 5 месеца и зимата изкарах така но си мислех да ги оправя и 6те търся този болт а от другата страна не от към акумолатора пак ли има подобен болт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Хаха и моите габарити бяха изгорели като купих рънарчето смених ги и двата верно гадничко се сменят трябва да се ползва камъче с удължение за да се развият болтчетата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...