Премини към съдържание

Проблем с дросел клапа на 1,8GDI


Препоръчано мнение

Колеги имам проблем с дросел клапата си на Спейс Стар 1,8GDI 2001.Разлепени и отчупени магнити.Ако накой може да помогне нека ми пише

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Milen_z в Пловдив. Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам проблем с дросел клапата си на Спейс Стар 1,8GDI 2001.Разлепени и отчупени магнити.Ако накой може да помогне нека ми пише

Ако са само разлепени, ок , но ако са счупени, нищо не може да се направи, тъй като магнита си нарушава поляритета при счупване.........ако искате, пратете ми го .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги имам проблем с дросел клапата си на Спейс Стар 1,8GDI 2001.Разлепени и отчупени магнити.Ако накой може да помогне нека ми пише

Колега виж клипа от линка:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо мислите че на клипа не е дадена обратната операция по сглобяването .... :D Сигурен съм че още не я е сглобил. Как ще я вади самата клапа и оста.....тоя дъската ли му хлопа. Господа моля не правете като на клипа, малии лудост....

В тоя нет още малко някой ще пусне клип как се ходи в тоалетна при ситуация на запек......напъните ще са интересни кадри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...