Премини към съдържание

Ecplise-a на 1 приятел


Препоръчано мнение

От доста време имам желание да снимам Ecplise-а на 1 приятелче, но все не успявам.Или нямам фотоапарат под ръка,или забравям.Но денс,за съжаление докато се ровех из mobile.bg гледайки за Eclipse видях въпросният самолет.Та става въпрос за следното: http://store1.data.bg/extasyto/11158593472030244_1.jpg :plane:

4x4,турбо,керамичен съединител,налягане до 1.05 бара в турбото,и кфи ли още не чудесии.Колата е невероятна.Има такъв старт,че може да ти се дореве направо.Не знам само дали в обявата е включена и музиката, която е;touch screen mp3/dvd player,усилвател (не смея да кажа на коя фирма беше да не стане фал), бас-а му по последни данни е 15",говорители простотии...............просто :first: Искам да видя коментарите ви относно Ecplise-а.Цената от 9000лв лично на мен ми се стори нисичка,с оглед на немският mobile.de.Но просто нямам думи..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да найстина е много добър :good: , и аз го гледам от няколко дена и ми се ще да го видя на живо.

Цената му беше 8000лв.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А пък да не говориме че този модел е най-редкия (с целият фар).Колата съм я виждал на живо,даже съм се возил, и просто онемях след птешествието с този автомобил.От където и да погледнеш-се е перфектен.Външен вид- :first: музика- :first: двигател :first: .А не знам дали съм казвал,но собственикът работи в сервиз "Рубин" в Орландовци :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...