Премини към съдържание

Премигваща лампа


fors

Препоръчано мнение

Здравейте колеги.

От 6 месеца карам Каризма 97 гди и ми се появи следния проблем - когато двигателя загрее, на ниски обороти/около 500-600/ ми светва чека, след което веднага се вдигат оборотите до 700 и лампичката изгасва.

От какво може да е?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

От 6 месеца карам Каризма 97 гди и ми се появи следния проблем - когато двигателя загрее, на ниски обороти/около 500-600/ ми светва чека, след което веднага се вдигат оборотите до 700 и лампичката изгасва.

От какво може да е?

А проблема зацикля ли се ?В смисъл такъв, оборотите само веднъж ли падат или падат -вдигат се, падат -вдигат се и т.н..........т.е. колебаят ли се ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се колебаят просто известно време стои на 700 оборота и като падне на 500 пак ги вдига,но светне ли чека после не върви както трябва докато не загася изчакам малко и запаля.

Редактирано от fors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да минеш без диагностика.....само гледай да случиш на маистор, но гледам от Ст. Загора си а там май няма такъв. За тези двигатели де.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай със смяната на свещите . Иди при Милен да направи диагностика на двигателя и той най правилно ще ти каже от къде е проблема и какво трябва да се смени. Ей къде е Стара Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...