Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нов член на форума Митсубиши!


Ivy

Препоръчано мнение

Здравейте всички!

Отдавна знам за този форум, но досега не намерих време да се регистрирам! Карам Митсубиши Лансър'91, 1,8 Дизел от 2004 година и засега съм страшно доволна от машината! Е, скъпички са консумативите и частите, но пък рядко се разваля...ама да не дърпам дявола за опашката!

Днес случайно попаднах на страниците на форума, търсейки си заден ляв стоп за количката и така открих телефоните на "Касто", където имат такъв стоп, но само с поръчка! 80 лева струва, но май е нормално, какво ще кажете?!

Благодаря, че ви има! Надявам се да ме приемете за част от "екипа" ви :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

Отдавна знам за този форум, но досега не намерих време да се регистрирам! Карам Митсубиши Лансър'91, 1,8 Дизел от 2004 година и засега съм страшно доволна от машината! Е, скъпички са консумативите и частите, но пък рядко се разваля...ама да не дърпам дявола за опашката!

Днес случайно попаднах на страниците на форума, търсейки си заден ляв стоп за количката и така открих телефоните на "Касто", където имат такъв стоп, но само с поръчка! 80 лева струва, но май е нормално, какво ще кажете?!

Благодаря, че ви има! Надявам се да ме приемете за част от "екипа" ви :D

 

Добре дошъл/дошла в клуба! Аз също имах такъв Лансер, при това същата година (1991). Много хубава и здрава кола, със здраве да си я караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Здравей и от мен :)

Не мисля, че консумативите са скъпи. Напротив - доста изгодно си ги купуваме от клуба с намаленията. Имах една такава кола "под ръка" на един колега от клуба, който си купи Спейс Вагон. Трябваше да и подменя някой неща и съм наясно с цените. Ти какво си сменял по нея?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами... сменяла съм накладки, въртешни и външни накрайници на кормилната щанга, ляв шарнир...маслото и филтрите не ги споменавам! Тази година сменях задни амортисьори и със смяната ми излязоха 350 лева (маслени!!!)...Само като си помисля за двата ангренажни ремъка и трите обтяжни ролки, които също смених още като ми докараха колата...не бяха никак евтини, но за две години не мога да се оплача, добре се държи количката! А, термостат смених, но той беше малко пари...

И още нещо - аз не се ползвам с преференциите на клуба засега и за мен няма остъпка :)

П.П. Аз съм жена - шофьор!:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошла!

 

Аз съм ти колежка зад волана, имам следващия модел на твоето возилце и съм много доволна. Виждам, че си сменила доста неща вече, явно си имаш добър майстор. За мен най-важното е, да има кой да ми търчи да ми търси части, да я влачи по специализираните майстори и т.н. и съм готова да си плащам за това, в някакви разумни граници, естествено. Не знам ти колко си запалена по чоплене на коли. На мен ми е интересно, но нямам истински познания, нито истински умения. Мразя влаченето по морги, гадните изпадняци, дето висят там и ме зяпат се едно в хола им съм влязла да ги притеснявам.. Не е за мен това. Имам златния шанс да имам златен майстор. Спирам колата пред тях, потропвам на вратата, подавам ключовете и казвам: е тука нещо скърца отляво, виж какво е. Той търси части, той ги слага, той търси други майстори, ако се налага. Само ми казва към колко часа да ида до тях да си я прибера. Баща ми го посещава от 10 години вече с неговия галант. Досега не е било да не намери нещо за коя да е от двете коли. Сега, то е ясно, че тоя човек не гладува, и че сигурно понадува някои цени. Ама който е безделник, да си обикаля сам! И без това работя поне по 2 съботи в месеца, другите не смятам да прекарвам в занимания с возилото! Като ходя по магазини предпочитам да си избирам дрешки, отколкото да обикалям за тампони и ремъци, например :D

 

Затова ако майстора ти може да ти намери нещо, по-добре си плати и нека ти го сложи. Таман ако се развали после, можеш с чиста съвест да идеш да му го биеш у главата и да искаш да ти прави разни неща други безплатно. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Радвам се че ми писа! Притеснявам се да не разводним темата и да ни накажат :icon_blush:

Но и аз като теб не се занимавам много много със самостоятелното издирване на части! Имам си майстор, който ходи и купува заради мен, е, някой път се налага да му повися на главата, но иначе съм доволна! По принцип се старая да разбирам малко поне от различните шумове, които издава колата, нали трябва да знам как да реагирам при нужда!

А сега сама си търся заден ляв стоп, което ми напомня, че попитах колегите-шофьори за предполагаема цена за такъв. Засега, благодарение на инфото във форума и телефоните на различни магазини, след вчерашната оферта от 80 лв., намерих и за 65 :good: Как ви се струва?

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Притеснявам се да не разводним темата и да ни накажат :icon_blush:

 

Хе хе хе :) Добре дошла при нас! Изключително се радвам, че дамското попълнение в нашето клубче се увеличава! :first: :good:

 

Няма защо да се плашиш от наказания :) , тук не сме детска градина да се наказваме и не се събираме да се нервим, а да си помагаме и споделяма радостите, които са ни се случили. Е, и неприятности понякога :icon_blush: . Важното е, човек да е добронамерен, за което съм сигурен :D

Другите си личат от 100 км. и сами си отиват :)

 

Така че, добре дошла от мен и се надявам да дойдеш на някоя клубна среща, когато се наканим да организираме. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Забавляваш се ти с наказанията, ама имам един много близък човек, който е във WV Club и го наказаха, защото говори много :icon_confused:

Благодаря за посрещането и ще се радвам да се видим на клубна среща, когато я организирате :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Забавляваш се ти с наказанията, ама имам един много близък човек, който е във WV Club и го наказаха, защото говори много :icon_confused:

Благодаря за посрещането и ще се радвам да се видим на клубна среща, когато я организирате :drinks:

 

Какво е това VW ?!? :D :) :icon_doh:

 

Марка куче, или опит за автомобил някакъв?

 

Ааааа, сетих се, Big Boss беше намерил нещо за VW:

 

LINK VW Golf 1,2,3,4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това VW ?!? :D :) :icon_doh:

 

Марка куче, или опит за автомобил някакъв?

 

Ааааа, сетих се, Big Boss беше намерил нещо за VW:

 

LINK VW Golf 1,2,3,4

 

Това ми хареса, а като се сетя, че като бях малка исках каква да е кола и бях навита за Голф 2 :D Добре че настоявах за дизелов автомобил и ми докараха Мицу..а как се тръшках...не бях и чувала за хубавичкия Лансер :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук май се оформя подфорум на притежателки на Лансер, реколта 90- 91-ва година. Добре дошла и от мен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Добре дошла и от мен!

 

Забелязвам, че голяма част от дамите във форума управляват лансери реколта като на Ivy, така че спокойно може да си правите срещи на подклуб "Female :mitsu-smiley: Lancer Fan Club BG!" :D из магазините на "Витошка" ! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла и от мен!

 

Забелязвам, че голяма част от дамите във форума управляват лансери реколта като на Ivy, така че спокойно може да си правите срещи на подклуб "Female :mitsu-smiley: Lancer Fan Club BG!" :D из магазините на "Витошка" ! :rolleyes:

Ще бъде приятно сред Лансерите да присъства и един червен Еклипс, с Миленка зад волана!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде приятно сред Лансерите да присъства и един червен Еклипс, с Миленка зад волана!

 

Абе ти остави, ами на нея взе, че и хареса Лансера от теста в Пловдив... и на един червен такъв няма да се разсърди! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти остави, ами на нея взе, че и хареса Лансера от теста в Пловдив... и на един червен такъв няма да се разсърди! :rolleyes:

Дани, в такъв случай трябва мобилизация на всички сили. А Миленка мълчи по въпроса и само чете ли чете...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти остави, ами на нея взе, че и хареса Лансера от теста в Пловдив... и на един червен такъв няма да се разсърди! :rolleyes:

 

Така е, но ако (пряко сили) си купи Лансерчо, завинаги ще се прости с мечтата за Еклипс... :no2:

 

Дани, в такъв случай трябва мобилизация на всички сили. А Миленка мълчи по въпроса и само чете ли чете...

 

Мобилизирала съм се с всички сили, затова едвам намирам време да чета понякога... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...