Премини към съдържание

Спейс Рънър - проблем с климатика


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

малко помощ за един приятел. Има следния проблем: автомобила е Спейс Рънър 93-та двигател 1,8 бензин, правен за щатите (Двигател № GA3CV40D4NZ025865) цитирам

 

".Не се включва климатика!Диагностирано ,че същия няма електро захранване.

 

Също доказано, че то се управлява от PC на двигателя.Търси се схема "

 

някой да има идей или въпросните схеми за електрото ...?

:icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Koe от климатика няма захранване? По принцип модула за управлението му се намира отпред в дясно, лесно се тества дали работи, всеки що-годе кадърен майстор ще го провери за 20-30мин. този климатик - компресор, налягане, съединител, датчици.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Koe от климатика няма захранване? По принцип модула за управлението му се намира отпред в дясно, лесно се тества дали работи, всеки що-годе кадърен майстор ще го провери за 20-30мин. този климатик - компресор, налягане, съединител, датчици.

 

 

Колега, благодаря за отговора, но приятеля реши да потърси сервиз - така, че минаваме на фаза 2 - търсе се сервиз в който да погледнат климатика в София, предложения ...? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Ще използвам темата и аз да попитам нещо свързано с климатика на Space Runner '97 с бензинов мотор 1.8.

Става дума за т.н. ТРВ клапан. Според майстора, който ми поправя климатика, този клапан се е запушил и не пропуска ниското налягане. За съжаление друг път не е поправял такава кола и не знае точно къде е този клапан, а пък на мен не ми се иска на посоки да сваля жабката, таблото или каквото реши, че е нужно. Ако някой от вас знае къде точно е разположен този клапан и как най-безболезно да се стигне до него, моля да сподели.

 

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...