Премини към съдържание

Възможно ли е да изкарваме пари от личните си коли?


Препоръчано мнение

Онзи ден докато се рових из Facebook попаднах на една група, препоръчана ми от приятел: http://www.facebook.com/aDrive.bg

Стана ми интересно дали някой е чувал нещо по въпроса? Няма да е зле да се изкарват допълнително пари в тази криза и с тези цени на бензина, още повече, ако си карам моята кола :)

Ако някой знае повече, да казва!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прочети раздел "Информация" (ако вече не си го направил де). Ако отговаряш на условията и си съгласен с техните, а именно:

".......автомобилът Ви се превърне в подвижен билборд, кръстосващ улиците на града, в който живеете.....

◦Да облепим с рекламно фолио (брандираме) Вашия автомобил

◦Да шофирате, както обикновено, по ежедневния си маршрут

◦Да спазвате условията по договора (които предварително ще бъдат уточнени)

◦При необходимост, да се срещате с представител на aDrive, за да проверяваме автомобила ви за броя изминати километри и състоянието на рекламното фолио

◦Да поддържате автомобила си чист, като го миете поне два пъти месечно

◦Да НЕ правите модификации по външния вид на автомобила за периода на рекламната кампания

◦Да НЕ нарушавате целостта на рекламното фолио

◦Да ни уведомявате за съществени промени в шофьорските Ви навици или промяна на местоживеене / работно място / учебно заведение"

 

Внимавайте само с договорите, които подписвате, със сигурност има уловка и неустойки...да не се направи разход, вместо да получите приход! Успех! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,комерсиалните обяви не се ли заплащаха? Според мен темата е за триене,ако не се заплати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден докато се рових из Facebook попаднах на една група, препоръчана ми от приятел: http://www.facebook.com/aDrive.bg

Стана ми интересно дали някой е чувал нещо по въпроса? Няма да е зле да се изкарват допълнително пари в тази криза и с тези цени на бензина, още повече, ако си карам моята кола :)

Ако някой знае повече, да казва!! :)

 

Не е ли малко странно, че тази "работа" започна да се рекламира от днес и веднага се пуска обява от нов "колега"?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е поразгледах за какво става въпрос,чиста реклама. :icon_hmm: Ама коколиното май е згрешил форума,при Цвагените е от 2007г.та там може и да върви,ама тука :mitsu-smiley: май не.

Редактирано от n671210
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, писал съм и на администраторите с въпрос дали се счита като реклама и съм му направил и предложение. Така че не се притеснявайте - няма нищо безплатно в днешно време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, и ние не се притесняваме. Но когато ме убеждаваш, как "Онзи ден докато се рових из Facebook попаднах на една група, препоръчана ми от приятел" и веднага те направиха рекламен агент, остава едно чувство....... Защото, ако не си заинтересован, няма защо да преговаряш с администраторите. "Ако някой знае повече, да казва!" - намирисва малко на дребен селски тарикатлък, не смяташ ли. За мен лично е обидно.............

Лично мнение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, и ние не се притесняваме. Но когато ме убеждаваш, как "Онзи ден докато се рових из Facebook попаднах на една група, препоръчана ми от приятел" и веднага те направиха рекламен агент, остава едно чувство....... Защото, ако не си заинтересован, няма защо да преговаряш с администраторите. "Ако някой знае повече, да казва!" - намирисва малко на дребен селски тарикатлък, не смяташ ли. За мен лично е обидно.............

Лично мнение :)

Съжалявам, колега. Много грешен подход. Искрено се извинявам за това!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...