Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

оох вратичката ми!


bone

Препоръчано мнение

Положението със шофьорската ми врата излезе извън контрол. :help:

 

Всичко започна началото на лятото. Бях я дала на баща ми и той счупил патрона при не много изяснени обстоятелства. Подозирам че за пръв път е заяло и той е напънал с ключа. Ключарят го предупредил да не ползва повече лостчето за отключване и заключване дето е отвътре, да избягва да ползва ключ и като цяло да разчита на централното.

 

Беше тихо и спокойно за около месец. Обаче един ден централното спря да отключва. Първо не сработваше един от 5 опита, после един от три.. започнах да се изнервям. Отидох на един прехвален ключар срещу семинарията. Той първо реши че колата ми е DAEWOO, после ми каза.. бе елате друг път, намерете си брава, нам си кво.. Тръгнах си от там. Приятелят ми ми помогна да свалим кората и понатегна и поизправи лостчетата във вратата, та спечелих още известно време нормално отключване.

 

 

НО

От два дни не мога да си отворя вратата вече и с ключ. Това изоообщо не ми харесва.

В неделя започнах екскурзиите по моргите в търсене на механизъмче. През уикенда ще продължа. Ще се покажа при пръв удобен случай и в Рубин да се похваля. Да видим къде ще му излезне края.

 

Някой преживял ли ги е вече тези драми и какво стана накрая?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Целия ли механизъм ли е развален или само ключалката? Трябва да търсиш втора употреба, че нов е много скъп. Зависи какво е точно. Става и от Колт. В Рубин ползваш намаление при показване на клубната карта ако се наложи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и не разбрах какво е счупено..............патрона(ключалката) или бравата...........това са две отделни неща...........и патрона се прави , и бравата ..........така че.......... :D

А за прехваления майстор горе на семинарията ............забрави го, преди 2 седмици ми направи копие от ключ за нас и не стана ..........така си ги оставих в чекмеджето .......... :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами патрона е сменян и сега е здрав. Бравата е прецакана, но не мога да разбера дали е само изкривено или е нещо сериозно разбито. Ако знаех, да съм си го оправила вече :D

Като сваля кората работи перфектно. Като я сложа не работи.. Това е положението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като сваля кората работи перфектно. Като я сложа не работи.. Това е положението.

Значи имаш проблем със щангичките, които бутат/дърпат и управляват бравата......... :D някаде има криво и опират в кората на вратата и не работи както трябва............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаш проблем със щангичките, които бутат/дърпат и управляват бравата......... :D някаде има криво и опират в кората на вратата и не работи както трябва............ :D

 

Ейййй абе ти да не си я виждал моята врата? :D В Рубин казаха точно същото.. и я оправиха! Урааа няма да купувам бравичка! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй абе ти да не си я виждал моята врата? :D В Рубин казаха точно същото.. и я оправиха! Урааа няма да купувам бравичка! :good:

Bone, нищо не може да ме изненада по колите .............. :D :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...