Премини към съдържание

Как мога да си направя еклипса тарга ?


Препоръчано мнение

Някой може ли да ми даде идея как мога да си напрая тавана като на тарга , защото моя и без това е изгнил вместо да го правя да си го направя кабрио , става дума за eclips 1g .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С карбофлекс. А може и с прободен трион, ама е голям зор.

 

Добре де, аз ще го отрежа, ама после как ще го затварям като завали, това ме интересува? Те таргите си имат капак и се маха, как да си направя такъв механизъм?

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти сериозно ли...? :blink: Нали разбираш, че на първата бабуна Еклипса ща се сгъне на две, ако няма нужните подсилки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човече, пошегувах се. Това, което искаш, е почти невъзмошно.

Механизма, който прибира покрива, най често в багажника, сигурно ще струва повече от колата. И ще нарушиш здравината на купето.Помисли си, че не е невъзможно да се обърнеш.

Аз рязах Москвич 408И, но го прайхме пикап. А ламарините са други и здравината е пословична. Откажи се от тази идея. Ще се вкараш в страшен филм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все за изгнили части бях чувал, ама тавана да ти изгние... :icon_hmm:

Ако разрежеш тавана ще нарушиш сериозно здравината на купето, изобщо не се занимавай, продай го и си купи Еклипс кабрио.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен имаш ли нужните средства и технически познания ще стане на но после май ми мирише на техно тест :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това са местата където спайдерите са заводско подсилени . Това може да се приложи за всеки друг еклипс.

 

http://i1006.photobucket.com/albums/af184/mko1234/IMG_0334.jpg

 

http://www.dsmtuners.com/forums/appearance-interior-exterior/26687-targa-t-top-merged-7-7-t-tops-targas-conversion-5.html

Редактирано от ico4g64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде идея как мога да си напрая тавана като на тарга , защото моя и без това е изгнил вместо да го правя да си го направя кабрио , става дума за eclips 1g .

 

Kолега,

ти тавана ти щом е толкова изгнил... не ми се мисли надолу в какво състояние ти е колата. А основата ти като не е здрава и тавана като срежеш... Май по-добре да не се вкарваш в излишни филми че бая работа ще ти се отвори.

Редактирано от Todor V.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не е невъзможно да го направиш но ще си струва ли инициативата а и няма да е никак евтино. Но ти си знеш най-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...